Газета по-надвірнянськи
 

Доброчинність – основа патріотизму України

11 грудня 2015, 14:04 | Рубрика: Бійці передової, Благодійність Версія для друку Версія для друку 574 переглядів

Волонтери і військові – це люди, завдяки яким сьогодні формується нова українська армія та пишеться її новітня історія. Як військові, так і волонтери на даний час пов’язані єдиною метою – збереження цілісності та незалежності України.

Тож, знаково, що День Збройних сил України відзначається зразу ж після Всесвітнього Дня волонтера. З нагоди цих свят 7 грудня 2015 року відбулася зустріч представників трудового колективу НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» з військовими. У цьому заході взяли участь старший офіцер відділу комплектування Івано-Франківського обласного військового комісаріату (ОВК), майор Назарій Камець, провідний спеціаліст відділу обліково-мобілізаційної роботи Івано-Франківського ОВК Юрій Копадзе, заступник командира комендантського взводу з технічного забезпечення батальйону Національної гвардії України імені генерала Кульчицького Володимир Євтушенко, заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук та керівник апарату вищеназваної адміністрації Микола Кравчук.

Фото-1

Юрій Копадзе у своєму виступі надав присутнім вичерпну інформацію про стан  призову та порядок відбору на військову службу.  Назарій Камець поінформував про заходи з комплектації нових підрозділів у Збройних силах України, зокрема, створення 10-ої гірсько-піхотної штурмової бригади у м. Коломия. Після відповідей на численні запитання нафтовиків представник ОВК відмітив вагомий вклад працівників підприємства у допомогу бійцям та вручив колективу НГВУ «Надвірнанафтогаз» Подяку Івано-Франківського гарнізону, в якій зазначено: «За ваго­му громадянську позицію, ініціативу та наполегливість у питаннях всебічного забезпечення військовослужбовців-учасників АТО, значний внесок у зміцнення обороно­здатності держави та з нагоди 24-ої річниці Збройних сил України».

І все ж таки найсильніше враження на усіх присутніх справив виступ Володимира Євтушенка, учасника Революції Гідності 2013-2014 років, командира самооборони м.Олешки Херсонської області, учасника боїв за Дебальцево, Вуглегірськ, Мироновське, Чернухіно. Боєць розповів про реальний стан справ на фронті, про високий бойовий дух  та потреби його побратимів. Володимир Євтушенко відмітив: «На сході іде, не припиняючись, справжня вій­на з безжалісним агресором. Перемогу в ній неможливо здобути без надійного тилу». Він подякував колективові НГВУ «Надвірнанафтогаз» за значну допомогу бійцям, яку вони відчувають протягом останніх двох років, особливу вдячність висловив волонтерам-нафтовикам.

Фото-2

На завершення зустрічі працівники нафтогазодобувного управління вирішили продовжити збір коштів на потреби військових та організувати благодійну допомогу до Нового року бійцям на передову, а до Дня святого Миколая вручити подарунки для дітей учасників АТО, котрі є вихідцями із Надвірнянщини.

***

Вже на наступний день після зустрічі з військовими нафтовики передали на схід бійцям Національної гвардії України кошти для закупівлі речей особистої гігієни, продуктів харчування та товарів першої необхідності.

Наталія Штогрин,

інженер технічного

відділу НГВУ

«Надвірнанафтогаз».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!