Газета по-надвірнянськи
 

Головна ялинка нафтовиків – окраса зимових свят

30 грудня 2015, 15:56 | Рубрика: Благодійність, Свята Версія для друку Версія для друку 609 переглядів

Бурхливий плюскіт гірських потоків, чисте повітря, настояне на живиці хвойних дерев, чарівна велич задуманих гір, голубінь тихої далини і красиві смерічки, оспівані поетами, – все це рідний край, що зветься Надвірнянщиною. Як можна не гордитися землею, яка є однією з найпрекрасніших і найцікавіших куточків нашої Батьківщини. Таку казку можна побачити лише тут, де ніхто не залишається байдужим до неповторної краси.

У передсвятковий день Святого Миколая в мальовничому дендропарку перед адміністративною будівлею НГВУ «Надвірнанафтогаз» високоросла ялина вдяглася у святкове вбрання з прикрасами, над оздобленням якого декілька днів до 18 грудня чаклували Іван Клим’юк, Любомир Свідрук, Володимир Леснянський, Петро Пилип’юк – електромонтери прокатно-ремонтної дільниці електрообладнання та електрозабезпечення, Микола Андрухів, машиніст автогідропідіймача цеху технологічного транспорту.

Звичайно, в оформленні композиції новорічної окраси не обійшлось без творчих задумів начальника відділу соціального розвитку та господарського обслуговування Ігоря Станіщука, котрий і словом, і ділом долучився, щоб все навколо стало врочистим і святковим.

DSC_0084

Полудень. На площадці перед центральним офісом НГВУ «Надвірнанафтогаз» людно. Урочисте дійство, приурочене відкриттю головної новорічної ялинки нафтовиків Надвірнянського нафтопромислового району, розпочалось із благословення декана Надвірнянського Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ отця Андрія Бакоти.

З глибоким аналізом проведеної роботи за рік, що завершується, та планами на майбутнє нафтогазовидобувного підприємства перед поважним зібранням виступив заступник начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» Роман Струтинський. Промовець висловив також щиру вдячність нафтовикам за сумлінну працю, яку високо оцінив під час свого візиту голова правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс. До вітань з нагоди наступаючих свят приєдналися Ігор Писклинець, заступник голови районної ради, Іван Тодорук, перший заступник голови РДА, Микола Кравчук, керівник апарату РДА та Олександр Діканьов, голова профспілкової організації НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Із ХІХ століття у наших краях поширилася традиція обдарування від імені Святого Миколая. Тож віриться і хочеться вірити й надалі, що Миколай Чудотворець із сивою бородою вночі, під час сну малечі і дорослих, ходить від хати до хати і кладе під подушки подарунки для чемної та слухняної дітвори. Крім того, всім відомо, що Святий Миколай допомагає хворим і немічним, захищає дітей і воїнів, також творить дива. І ось на кульмінацію дійства з подарунками для дітей українських бійців АТО та для учасників воєнних дій на Донбасі прибуває його святість і величність Миколай. Він обдаровує люблячих дітей солодощами, а воїнів української армії – жертовними коштами та шістьма пічками-«буржуйками», що зігріватимуть їх на сході країни у холодну зимову пору. Хай би ніколи радість наших дітей не захмарювалась тяжкими втратами людей у воєнних чи терористичних діях на українських землях. Дарунки від Святого Миколая дістались не тільки для кровинок учасників АТО, які працюють в нафтогазовидобувному управлінні, але й дітлахам всіх населених пунктів, на території яких функціонують структурні підрозділи НГВУ «Надвірнанафтогаз».

IMG_7938

Слова ведучого «5, 4, 3, 2, 1 – світись» привернули увагу сотень людських очей до 20-метрового вічнозеленого дерева, на якому в одну мить кольорами веселки засвітились гірлянди довжиною понад шістсот метрів. Красуня-ялинка, яка освітила барвистими переливами весь скверик та частину вулиці Грушевського, стала досить атмосферною, адже чотири десятки Вифлеємських зірок, ніби опустившись з неба, осідлали чепурні гілки хвої і засяяли яскравим сяйвом. Ось так під тривалі гучні оплески запалились одні з перших святкові вогні на головній новорічно-різдвяній ялинці нафтовиків.

Пройтись центральною доріжкою до адмінбудинку спонукають у вечірній час засвічені жовто-сині смужки гірлянд, що мерехтять на арці з головним символом держави – тризубом, створюючи неабияку привабливість святкового куточка. Сюди щовечора є бажання приходити й милуватися чарівною красою в супроводі задушевних різдвяних мелодій українських колядок і щедрівок.

Переддень Святого Миколая продовжився у дусі позитивних емоцій у клубі «Нафтовик». Тут для надвірнянських школярів та дошкільнят відбулась вистава «Яка радість, який рай – іде Святий Миколай», зінсценізована акторами Івано-Франківського академічного театру ляльок ім. М. Підгірянки. Тож до своїх теплих помешкань мила діт­вора поверталась не тільки з солодкими подарунками та приємними враженнями від побаченого і почутого, а й з великим теплом у серці та у душі. Так і хочеться мовити, «Хай життя дітей повниться гарною і щасливою казкою».

І все те, що принесло пошанування і було цікавим для малечі та її батьків того дня, організували адміністрація і профспілковий комітет  найпотужнішого підприємства району, яке носить назву НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Михайло

ДНІСТРЯНСЬКИЙ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!