Газета по-надвірнянськи
 

Оновлена бібліотека

4 грудня 2015, 13:49 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 531 переглядів

Майже два роки Стримбівську сільську бібліотеку-філію очолює Сергій Хіміон. Він отримав приміщення, в якому протікав дах, відповідно всередині замокали стіни… Але Сергій Анатолійович не розгубився і наполегливо, по-чоловічому, взявся до роботи.

За сприяння сільського голови Любомира Дубіщака, начальника відділу культури РДА Олександра Зварчука, своїми зусиллями спочатку відремонтував дах, а далі – ремонт у приміщенні, вікна, двері, вирішили проблему з опаленням. Усе це вимагало часу і сил, немало ентузіазму. Останнім штрихом стало наочне облаштування бібліотеки. Впорядковано книжковий фонд, влаштовано затишну гарну кімнату для дітей.

13 листопада методисти ЦРБ Зеновія Заяць, Лідія Микитюк, заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук відвідали оновлену бібліотеку, поспілкувались із Сергієм і переконались, що він справді не лише гарний фахівець бібліотечної справи, але й добрий господар, відповідальна, талановита людина. Подякували йому за проведену велику роботу та побажали успішної творчої праці.

Інф. Надвірнянської ЦБС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!