Газета по-надвірнянськи
 

Перша робоча сесія

18 грудня 2015, 12:56 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 537 переглядів

(після організаційної) відбулася 10 грудня ц. р. в оновленому залі міської ради. Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович поінформував про засідання деяких профільних депутатських комісій і закликав провести установчі засідання решту комісій, щоб до завершення бюджетного 2015 року напрацювати пропозиції з тих чи інших проектів, потрібних для громади Надвірної. Зіновій Андрійович також повідомив, що спільними зусиллями депутатів усіх рівнів вдалося зрушити з місця питання поточного ремонту дороги загального користування місцевого значення Надвірна-Бистриця у ме­жах генплану м. Надвірна (об`їзна дорога). У складеному дефектному акті враховано усі технічні параметри і зроблений кошторис із розрахунків вартості цього об`єкта протяжністю від Богородчанського моста на перехресті вул. Мазепи-Шухевича до перехрестя вул. Кармелюка та об`їзної дороги у бік Пнів`я. Депутати сесійно прийняли рішення про співфінансування проекту в наступному році.

Прозвучала ціла низка депутатських заяв і звернень: Романа Мажака – щодо соціального захисту переселенців; про ініціювання зустрічі депутатів міської ради з народним депутатом України Юрієм Дерев`янком; Богдана Зеленчука – щодо капітального ремонту вул. Визволення (включити у план соціально-економічного розвитку міста); перекриття даху будинку № 12 на вул. Франка. Широкий блок політичних проблем держави порушила у зверненнях депутат від фракції ВО «Свобода» Ірина Кащенко. Колеги-депутати проголосували за такі заяви, як спільні, і за те, щоб їх опублікувати у «Народній Волі». Крім того, Ірина Кащенко у депутатських зверненнях привернула увагу щодо відновлення роботи світильників на майдані Шевченка та надання якісних послуг із пасажирських перевезень, оскільки водії відмовляються безкоштовно перевозити школярів. Оприлюднено звернення з приводу ситуації з виборами мера у Кривому Розі. Василь Будзак клопотався про капітальний ремонт вулиць Річна, Б. Лепкого і поточний – вул. Івасюка та розчищення озера; Наталія Байдак – про ремонт вул. Костя Левицького; Євген Луців – про мощення тротуару на вул. Б. Хмельницького; Мирослав Гнідик і Тарас Вінтоняк – щодо освітлення вулиць І. Гонти, Я. Мудрого, Д. Яворницького, М. Старицького та Ю. Солдак, 2; Богдан Зеленчук – про спільний капремонт вул. Комарова; Тарас Угринчук – про необхідність зупинки у Делятині поїздів № 357, 358 «Гуцульщина» – «Рахів-Львів».

Під керуванням секретаря міської ради Тараса Пекарського депутати затвердили Регламент Надвірнянської міської ради сьомого скликання; Положення про постійні комісії; внесли зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування в м. Надвірна на 2015 р., додатково збільшивши кошторисні призначення на 14 тис. грн., і до Програми розвитку туризму, виділивши 8560 грн. на проведення чемпіонату з настільного тенісу серед учнів міських шкіл, та до рішення від 21 липня 2011 р. «Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Надвірнянської міської ради». Розглянувши питання про представників міської ради до засновників ТРК «Надвірна», вирішили ввести до складу загальних зборів засновників ТРК «Надвірна» секретаря міської ради Тараса Пекарського, депутатів Олега Туєшина, Романа Мажака, Олександра Поповича, Ярослава Дем`янчука; ревізійної комісії – депутата Володимира Монастирецького і заступника міського голови Василя Василенка; редакційної ради – депутата Тараса Вінтоняка. Головою постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, духов­ного відродження та соціального захисту став Роман Мажак. Оголошено про створення у міській раді шести фракцій: ВО «Свобода» (голова Ірина Кащенко); БПП «Солідарність» (гол. Богдан Зеленчук); ВО «Батьківщина» (гол. Роман Мажак); ПП «Воля»  (гол. Володимир Монастирецький); «УКРОП» (гол. Тарас Вінтоняк); «Самопоміч» (гол. Олександр Попович).

За координацією спеціаліста управління бухгалтерського обліку і звітності Ганни Філюк обговорили питання про уточнення коштів за рахунок перевиконання міського бюджету та спрямування їх за видами витрат (зокрема, 65 тис. грн. – для придбання спеціалізованого стола у пологовий будинок м. Надвірна); спрямування субвенції райбюджету по дошкільній освіті (585 тис. грн.); про виділення коштів з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги учасникам АТО і малозабезпеченим жителям міста, котрі опинилися у важких життєвих обставинах.

Цілий спектр соціально-економічних і правових питань, з яких прийняті конкретні рішення, депутати обговорили під орудою першого заступника і заступника міського голови Олега Йосипенка та Василя Василенка і завідувача юридично-організаційного відділу міської ради Ярослава Дем`янчука. Під патронатом керуючого справами виконавчого комітету міської ради Олега Антонюка обговорили питання про преміювання працівників міської ради до Дня місцевого самоврядування. Як уточнив міський голова Зіновій Андрійович, усі кошти скерують на лікування воїнам АТО.

На три роки начальником комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Надвірнянської міської ради» затвердили Іванну Василівну Дричак, яка перед тим розповіла депутатам про своє бачення роботи КП у сучасних умовах.

Питання про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок; надання згоди на суборенду, викуп; затвердження проектів землеу­строю щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою; про надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками та інші проблеми землекористування депутати розглянули з участю провідного спеціаліста-землевпорядника міської ради Лілії Хлопан.

Інформація

Надвірнянської

 міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!