Газета по-надвірнянськи
 

Про приписку громадян 1999 р. н. до призовної дільниці Надвірнянського райвійськкомісаріату

4 грудня 2015, 15:11 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 860 переглядів

Витяг з наказу військового комісара Надвірнянського районного військового комісаріату від 18 листопада 2015 р. № 24

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», спільного розпорядження Надвірнянської районної державної адміністрації, виконавчого комітету Яремчанської міської ради від 17.11.2015 року № 252/209-р, із 8 січня по 31 березня 2016 року оголошують приписку до призовної дільниці Надвірнянського районного військового комісаріату громадян 1999 року народження, які проживають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

З метою якісного виконання заходів, наказую:

1. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися із 1 січня по 31 грудня 1999 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

2. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеними адресами 25 лютого 2016 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

3. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на старшого офіцера  відділення комплектування лейтенанта Мисюка І. Р.

5. Наказ довести до всього особового складу військового комісаріату та жителів Надвірнянського району та Яремчанської міської ради.

Олександр МАТЬОШКО,

військовий комісар Надвірнянського районного військового комісаріату.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!