Газета по-надвірнянськи
 

Про встановлення пільг зі сплати земельного податку в 2016 році

18 грудня 2015, 12:58 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 492 переглядів

Рішення Надвірнянської міської ради від 10 грудня 2015 р. № 46-2/2015 

Керуючись нормами Податкового кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

1. Встановити у 2016 році пільгу зі сплати земельного податку в розмірі 100 відсотків за земельні ділянки, розташовані на території м. Надвірна:

1.1. Підприємствам, установам, організаціям комунальної форми власності м. Надвірна та Надвірнянського району.

1.2. Органам державної влади та органам місцевого самоврядування, органам прокуратури України, органам Міністерства юстиції України, органам Міністерства внутрішніх справ України, органам державної фіскальної служби України, органам Державної служби з надзвичайних ситуацій України, органам Служби безпеки України, військовим формуванням, утвореним відповідно до законів України, Збройним силам України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

1.3. Державним та комунальним навчальним закладам (загальноосвітні, військово- спортивні, професійно-технічні та вищі тощо), закладам культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

1.4. Дошкільним навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

2. Рекомендувати платникам, які користуються пільгами з цього податку, вивільнені кошти спрямувати на проведення капітального та поточного ремонтів приміщень, впровадження заходів з енергозбереження та зміцнення матеріально-технічної бази зазначених підприємств.

3. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна (голова комісії М. Капак).

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!