Газета по-надвірнянськи
 

Розділили радість прожитих літ

30 грудня 2015, 16:02 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 604 переглядів

«Зустріну вас, літа мої,

На високім мості.

Вернітеся, літа мої,

До мене у гості…» (Із пісні)

Завітали у цей ювілейний святковий день до мене дорогі мої гості із «Союзу Українок». За святковим столом зібралася справжня українська родина. Серед них – посестри, котрі переступили уже віковий поріг, а інші – наближаються до нього. Світлиця наповнилася радістю зустрічі, відразу на серці стало приємно.

Знеслася щира молитва «Отче наш…». Опісля лунали слова щирих привітань, сердечних побажань у житті моєму і моєї родини. Першість вели у всьому союзянки Кароліна Буній, Дарія Іроденко, Аріадна Срібна, Марія Ковальчук, Дарія Йосипенко, Любов Середюк, Оксана Козак, а також шанувальники ювілярки Любов Бойчук,  Ганна Макось, Наталія Кочержук, Вікторія Куцах.

Вдячність складаю своїм дітям, родині, котрі доклали багато зусиль, щоб свято відбулося, якого я сама не спроможна організувати. Мої діти – Андрій, Оксана, Ольга, Мар`яна, Роксоляна, Андрій, Люся, Ярополк, Анна. Їхня присутність збагатила родинне свято своєю увагою і ставленням до моїх друзів. Знаючи про них багато доброго і корисного, дуже поважають моїх друзів, як своїх.

Аура панувала родинна. Що може бути кращого, як зійдуться однодумці, котрі силою духу не відчувають тих літ, і серед них вернулись мої літа молодії. Світлиця наповнилася красою і чаром стрілецьких пісень «Бо війна війною – в ній є Божа Сила…» і козацьких та повстанських пісень. Найбільше з них маршових, які задають тон і завзяття молодості.

Чудовими і сердечними, з добірним словом, стали привітання людей, котрі знають куди прийшли і що сила духу перемагає їхні поважні літа. Попрощалися усі побажанням многих літ і піснею «За Україну, за її долю,// За честь, за славу, за народ…».

Сердечну вдячність за привітання висловлюю голові обласного осередку «Союзу Українок» Уляні Швидюк і районного – Ользі Бакоті-Багрійчук; за вітання із-за меж України – Богданові й Ользі Смерекам; зі Львова – Оресту, Лесі, Галині Маликам; з Івано-Франківська – Василеві, Христині, Ірині Бак; ближнім сусідам – Розалії Дубовицькій, Наталії Шпинті, Ірині Николишин, Марії Юрчук, Ярославі Оринчак.

Наближається Новий рік і Різдво Христове. З цієї нагоди дорогим моїм посестрам та їхнім родинам бажаю від усього серця здоров`я, добра, злагоди, єдності у всіх корисних справах.

Нехай Всесильний Господь допоможе пережити цей трудний рік, який приніс багато лиха Україні та її борцям. Хай Господь потішить усіх нас, щоб ця війна закінчилася. Нехай Різдво Христове і Новий рік принесе у кожну родину волю і правду, і долю щасливу, мир, злагоду і любов, а над Україною Ласка Божа засяє.

Із сердечною

повагою і любов`ю

Ваша Емілія СМЕРЕКА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!