Газета по-надвірнянськи
 

Творчі гостини косівських митців

11 грудня 2015, 13:42 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 613 переглядів

У Надвірнянській міській раді цими днями можете ознайомитися із виставкою викладачів та студентів Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

Захоплюють і привертають тут увагу вироби із дерева, металу, шкіри, кераміка, ткацтво та художній розпис. Право відкрити виставку надали директору Надвірнянської дитячої художньої школи Жанні Бондаренко, в. о. директора Косівського інституту Галині Юрчишин, заступникові голови РДА, депутатові Надвірнянської міської ради Богданові Зеленчуку та Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу.

IMG_7844

Косівський інститут декоративно-прикладного мистецтва заснований як школа, що базується на народних традиціях, більше ніж 130 років. В основі навчального процесу закладено вивчення автентичних руко­творних технологій народного мистецтва Гуцульщини. В інституті готують майстрів-художників за спеціалізаціями: художні вироби – з дерева, металу, шкіри; художні – кераміка, ткацтво, вишивка та моделювання одягу, розпис. Із майже 2500 випускників навчального закладу третина – члени Національної спілки художників України, 2000 – учасники регіональних, всеукраїнських та міжнародних виставок, серед них – лауреати міжнародних і державних премій, володарі дипломів різних ступенів та інших нагород.

Із виставкою могли ознайомитися учні загальноосвітніх шкіл району. Очільники району побажали митцям та учням творчого натхнення і наснаги та запевнили, що сприятимуть розвиткові молодих талантів і пропагування їхнього мистецтва. Народні умільці із Косівщини залишилися враженими від витворів учнів Надвірнянської художньої школи.

IMG_7848

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!