Газета по-надвірнянськи
 

Юні авіамоделісти – військовикам

11 грудня 2015, 13:46 | Рубрика: Духовність, Освіта Версія для друку Версія для друку 710 переглядів

Районна станція юних техніків до Дня Збройних сил України провела змагання юних авіамоделістів. Протягом двох днів вихованці гуртків «Авіамоделювання» демонстрували свою майстерність у запусках моделей власноруч виготовлених планерів.

Вихованці молодшої групи «Соколята» (учні 2-3 класів) змагалися у двох номінаціях: запуски з рук на дальність польоту міні-моделей та схематичних моделей. Найбільшої дальності польоту досягли моделі планерів, виготовлених Захаром Хмелем, Арсеном Грицківим, Владом Багровецьким, Владом Туєшиним, Тимуром Чуревичем та Іллею Нестеруком.

авіа

Вихованці старшої групи «Українські Соколи» (учні 4-8 класів) під час урочистого шикування підняли національний стяг та заспівали гімн України. Учасників змагань привітали директор СЮТ Василь Гайдаш та боєць АТО Володимир Ткаченко. Він наголосив, що війська на передовій захищають не територію чи владу, а наш мир і спокій та виборюють щасливе майбутнє для всіх дітей. Діти запускали «фантастичні» планери у вигляді соколів, які самі ж гуртківці вигадали та створили. Завдання полягало в тому, щоб планери якнайдовше протримались у вільному польоті.

Кращий результат продемонстрував планер Юрія Дарабанчука. Непогані навички показали Сергій Дарабанчук, Богдан Петах, Віталій Шпинта, Максим Лесик, Олег Пронь і Артем Микитюк. Гуртківців нагородили дипломами, діти отримали також велике задоволення від часу, проведеного на природі.

Ігор ГАВРИЛЮК,

керівник гуртків

«Авіамоделювання» СЮТ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!