Газета по-надвірнянськи
 

З надвірнянськими енергетиками завжди світліше

30 грудня 2015, 16:01 | Рубрика: Економіка, Свята Версія для друку Версія для друку 604 переглядів

Минулого тижня численний колектив філії Надвірнянський РЕМ ПАТ «Прикарпаттяобленерго» привітали з їхнім професійним святом. Цьогоріч енергетики спрацювали дуже вміло та фахово, зокрема, це стосується і ліквідації наслідків стихії у листопаді, встановлення розвантажувальних електростанцій та нових приєднань «Волосів», «ліцей» та «місто», також тривають роботи із прокладання ліній електропередач у Пасічній. Протягом поточного року РЕМ надав погодження на підключення 328 абонентів і 32 юридичних осіб.

– Ми відгукувалися на соціальні ініціативи допомоги дитячому будинку у Надвірній і воїнам АТО, – зазначив директор філії Дмитро Буняк. Працівники Надвірнянського РЕМу зуміли перемогти у цьогорічній спартакіаді серед усіх філій ПАТ «Прикарпаттяобленерго», також вдалося тріумфувати у першій лізі області із міні-футболу. Високий шостий результат серед 17 філій показали надвірнянці у заходах з охорони праці.

IMG_8036

Відзначив високі здобутки філії Надвірнянський РЕМ заступник технічного директора ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Володимир Бондаренко, який вручив галузеві грамоти та подяки. Зокрема, заступника директора Дмитра Гурмака удостоїли звання «Відмінник енергетики України», а директора Дмитра Буняка нагородили спільною грамотою обласної ради та ОДА. Особисті відзнаки голови правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» отримали учасники АТО, які працюють у філіях компанії. Цьогоріч запровадили конкурс «Здоров`я», перше місце посіла Надія Грицюк, заохочувальну премію отримав Сергій Клюшніченко (працюють у Надвірнянському РЕМі).

До вітань енергетиків Надвірнянщини приєдналися голова районної ради Іван Гурмак, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз та Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович. Вони виокремили високо­кваліфікований персонал, його фаховість та обізнаність і важливість енергетичної галузі для розвитку України. Саме від цього фактору багато у чому залежить самостійність і незалежність країни.

IMG_8042

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!