Газета по-надвірнянськи
 

За спокій військовим дякую скажіть

11 грудня 2015, 14:07 | Рубрика: Бійці передової, Військо Версія для друку Версія для друку 700 переглядів

Уже другий рік в Україні триває жорстока і кривава війна із російськими окупантами і найманцями. Терористичні угрупування та кадрові російські військові перетворили у руїни Донецьку і Луганську області. Гинуть мирні люди, які прагнуть, щоб їхні сім’ї жили у мирі і процвітанні. Стримати розповсюдження путінської зарази вдалося завдяки героїзму і незламності наших військових, серед яких і багато жителів Надвірнянщини, зокрема, захищають цілісність України воїни Делятинської військової частини.

 Здавалося, Західна Україна, Карпати, затишне приміщення клубу, спокій, мирне небо, зброя мовчить… Та в багатьох полум’яних серцях саме тут б’ється вогонь тривоги за чоловіків, дітей, друзів та просто тих, котрі стояли в одній шерензі. А зараз вони там, де підступно стріляє снайпер і ніколи не затихають автоматні, а віднедавна і зловісні мінометні черги. Де ціна неуважності вартує життя. Тож просто треба підійти і сказати цим людям «щиро дякую», допомогти чим можемо. Бо завдяки їм ми спимо у теплих затишних ліжках, а не в сирих підвалах під моторошний гуркіт «градів».

IMG_7797

Найщиріші слова вдячності військовим у Делятині адресували голова районної ради Іван Гурмак та заступник керівника апарату РДА Іван Бурій. Виконавча і представницька влада району завжди сприяла і допомагала військовикам. – І в подальшому ми співпрацюватимемо із Делятинською військовою частиною, – зазначив Іван Гурмак. – Маємо разом протистояти агресору, який зазіхнув на українську землю, і тільки спільно переможемо російського ворога. Військовиків з нагоди професійного свята відзначили спільними грамотами районних ради та держадміністрації. До вітань приєднався і новообраний Делятинський селищний голова Петро Якимець та місцевий парох о. Михайло Гладиш.

Особливими стали вітання командира Делятинської військової частини Юрія Грицика. Він наголосив на великій значимості сильної армії для побудови справді незалежної і міцної України, з думкою якої рахуватимуться сусіди. – Хлопці на сході демонструють мужність і незламність українського духу. На прикладах їхнього патріотизму навчатимуться майбутні покоління і завдяки героям вій­ни з Росією ми таки постанемо і запануємо на своїй землі як єдина патріотична нація,  – зазначив Юрій Грицик. Він вручив грамоти, звання та відзнаки найкращим військовослужбовцям, зокрема, один із нагороджених – боєць АТО Михайло Чумбей.

IMG_7809

Тривожними очікуваннями живе Україна, на сході і далі тривають бойові дії, у жорстокому двобою – все нові імена українських патріотів. Серед них і багато прикарпатців, які загинули за краще майбуття своїх дітей. Віч­на слава патріотам і воїнам рідної землі, котрі повстали проти озвірілих імперських намагань Путіна.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!