Газета по-надвірнянськи
 

Заява депутатів Надвірнянської районної ради проти політичних репресій та реваншу антидержавницьких сил

18 грудня 2015, 13:14 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 458 переглядів

Верховній Раді України

Президенту України П. О. Порошенку

Кабінету Міністрів України

Ми, депутати Надвірнянської  районної ради, висловлюємо свою категоричну незгоду із репресіями нинішньої влади проти політичних опонентів через застосування вибіркового правосуддя. Ми засуджуємо численні безпідставні затримання і арешти членів патріотичних організацій та партій, активістів волонтерського руху та учасників добровольчих підрозділів.

Такі дії нинішньої влади, коли чільні діячі злочинного режиму Януковича не понесли покарання за корупцію та злочини проти повсталого народу на Майдані восени-взимку 2013-2014 років, у першу чергу за вбивство Небесної Сотні, коли не притягнуті до кримінальної відповідальності сепаратисти та посібники російського агресора в Криму та Донбасі, однозначно свідчать про контрреволюцію і реванш антидержавницьких сил.

На жаль, нинішня влада відійшла від своїх передвиборчих зобов’язань та виконання вимог Революції Гідності і, фактично, продовжує антинародні практики режиму Януковича. Штучно гальмують антикорупційні реформи, досі не проведена реальна люстрація чиновників, суддів та правоохоронців, ставленики регіоналів досі займають керівні посади в уряді Яценюка, МВС, судах та прокуратурі, влада продовжує обслуговувати інтереси олігархів, а її соціально-економічна політика призвела до масового зубожіння українців. Очевидно, що така політика держави є неприйнятною і має бути змінена.

Запевняємо, що на рівні місцевого самоврядування відповідно до своїх повноважень ми вживатимемо усіх заходів для того, щоб скоригувати курс держави в інтересах громадян, не допустити реваншу антидержавницьких сил на місцевому рівні та реалізувати вимоги Майдану стосовно повної підзвітності влади громадянам і забезпечення права українців на гідне життя на своїй, Богом даній землі.

Схвалено на першій сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання

11 грудня 2015 р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!