Газета по-надвірнянськи
 

Звітував парламентар

11 грудня 2015, 13:54 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 520 переглядів

Громадська мережа ОПОРА у рамках Програми USAID «Рада: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» здійснює моніторинг роботи депутатів-мажоритарників в округах. Днями за ініціативи представника ОПОРи у районі Тараса Олендія промоніторингували діяльність народного депутата України Юрія Дерев`янка. Керував процесом обласний «опорівець» Іван Маруняк. У присутності самого парламентаря Юрія Дерев`янка та його помічників: депутата районної ради Тетяни Пришляк і Володимира Хопти, за участі лідерів політичних партій і громадських організацій Надвірнянщини проаналізовано найважливіші аспекти діяльності народного обранця: законотворчість; відвідування сесійних засідань; голосування; депутатські запити. Тезисно про це – у «Народній Волі» від 4 грудня ц. р. № 130-132.

Юрій Дерев`янко відповів на численні запитання громадських активістів Богдана Бойчука, Володимира Гринішака, Андрія Половка, Богдана Мушака (рада старійшин м. Надвірна), Віталія Трачука (Надвірнянська Самооборона), Богдана Ціховського (ОСББ «Ювілейний»), Богдана Вінтоняка (райком профспілки працівників державних установ). Краяни переймалися широким спектром нагальних проблем у державі та районі, зокрема, починаючи від боротьби з корупцією, проведення люстрації і завершуючи створенням лабораторії з контролю за якістю газу для споживачів.

Для нашого часопису і ТРК «Надвірна» народний депутат України Юрій Дерев`янко зазначив наступне: – Дякую землякам, що підтримали на виборах до органів місцевого самоврядування і дозволили взяти частину відповідальності за долю району, області і міста Надвірна. Маємо великий колектив однодумців. Політична партія «Воля» розбудувалася.

…Вдалося реалізувати великий амбітний проект по дорогах, який стосується не тільки нашого району, але й області. На жаль, рекордна сума коштів, яка виділена, до кінця не освоєна. Зокрема, у частині Косова, Верховини – т. зв. «підкова». А те, що стосується дороги «Львів – Івано-Франківськ», зроблено багато. У Надвірній на вул. Грушевського, біля пологового будинку, Делятин-Яблунів (Чорний Потік, Чорні Ослави і Білі Ослави) – роботи повністю завершені. Зараз ще тривають роботи у Лісній Тарновиці, Гаврилівці, Битків-Білозорино, Зелена-Надвірна. Це – загалом близько 10 млн. грн. Багато вдалося зробити спільно з міською радою до Гуцульського фестивалю. Вдалося «вибити» кошти з обласного бюджету для ремонту Надвірнянських ЗОШ № 2, вечірньої школи, музичної дитячої школи. Було спільне фінансування. Але неодноразово нам доводилося переконувати й обласну владу, і фінансистів, щоби все-таки ці кошти спрямували в Надвірну. Ми маємо розпочаті роботи на вул. Мельничука-Комунальна у Надвірній – майже 12 млн. грн. із екофонду Держбюджету, які вже реалізують і зараз цей колектор величезного діаметру добудують. Це – ті системні речі, які роками не робили, і нам за цей рік вдалося зробити. Вважаю, що це дуже добре. Крім того, зараз ми знаходимося на завершальному етапі з проекту нового сміттєзвалища в урочищі «Чобіток». Перша черга матиме 38-40 млн. грн., а загалом – 70 млн. грн. І я сподіваюся, що ми його так само успішно завершимо. Також велику частку нашого часу і зусиль забрав захист громад сіл і селищ. Ми зберегли сільські і селищні ради, які мали ризик стати закритими цьогоріч. Займаємося і тим, щоб новоутворені три ОТГ стали успішним зразком проведення децентралізації. Це – та реформа, до якої нас підштовхує європейське співтовариство.

Дарина Олесь.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!