Газета по-надвірнянськи
 

Будь гідним подвигу Крутянців – ставай у лави контрактників

28 січня 2016, 14:41 | Рубрика: Військо Версія для друку Версія для друку 558 переглядів

У ці січневі дні, коли вшановуємо пам’ять славних невпокорених Крутянців – Лицарів молодої Української Держави, з особливою гостротою і державницькою відповідальністю юнаки-краяни, як і їхні ровесники в Україні, мають перейнятися величним державним обов’язком – стати у лави воїнів-захисників України.

Із метою виконання завдань відновлення боєздатності Збройних сил України районні та міські військові комісаріати Івано-Франківської області проводять набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних сил України, інформує сайт ОДА.

На посади рядового, сержантського та старшинського складу запрошують громадян до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин.

Військовослужбовцям Збройних сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.

Із 1 січня 2016 року суттєво збільшено грошове забезпечення військовослужбовців Збройних сил України: військовослужбовець за контрактом отримує від 7 тис. грн. і більше (стрілець – 7003 грн., старший стрілець – 7499 грн., командир відділення – 8034 грн.); командир взводу – від 9 тис. грн.; командир роти – від 10 тис. грн.; командир батальйону – від 12 тис. грн.; командир бригади – від 14 тис. грн.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!