Газета по-надвірнянськи
 

Не спалюйте суху траву

18 лютого 2016, 13:38 | Рубрика: Стихія Версія для друку Версія для друку 3,146 переглядів

Із початку поточного року на території району  виникло 10 пожеж сухої трави, за аналогічний період 2015-го – 3 пожежі, більшість – на відкритих ділянках та  уздовж доріг, через необережне поводження з вогнем.

Самовільне спалювання сухої трави поблизу об`єктів нафтогазовидобутку може спричинити,  крім шкоди здоров`ю людей, екологічну катастрофу. Лише у четвертому кварталі торік і в цьому році пожежний підрозділ ППЧ – 22 здійснив 10 виїздів на гасіння сухої трави поблизу розташування таких об`єктів.

Звертаємось до жителів району: не випалюйте суху траву,  не створюйте смітники у лісі та на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх –  це призводить до маштабних пожеж і трагічних наслідків. Випалювати рослинність можна тільки з дозволу органів  державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища.

Андрій МОЧЕРНЯК,

начальник райвідділу УДСНС в області.

Василь ІРОДЕНКО,

інженер з пожежної безпеки ППЧ – 22.

Від редакції. Проблема зі спалюванням сухотрав`я не нова, але актуальна. Ми уже неодноразово наголошували на небезпеці та шкоді від самовільного спалювання. Настала пора органам державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, поліції, виконкомам і депутатам місцевих рад та громадськості населених пунктів району відповідальніше ставитись до недопущення означеної проблеми, застосовуючи при цьому заходи і норми чинного законодавства. Відповідні доручення з цього питання райвідділи поліції і Державної служби з надзвичайних ситуацій цього тижня отримали від керівництва райдержадміністрації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!