Газета по-надвірнянськи
 

Стрітенські зустрічі із бійцями АТО

18 лютого 2016, 16:32 | Рубрика: Бійці передової, Новини Версія для друку Версія для друку 950 переглядів

Стрітенська свічка, як і щорічно, 15 лютого освітила зібрання союзянок Надвірнянщини. Райвідділ Союзу Українок під орудою його очільниці Ольги Багрійчук традиційно під час стрітенських зустрічей проводжає Коляду і запрошує гаївками Весну.

Цьогорічну зустріч тематично обрамлено в унісон із воєнними подіями на сході України, про які спілкувалися з учасниками АТО. Боєць 4 батальйону Національної гвардії України, депутат Надвірнянської міської ради Олег Туєшин та демобілізований із цього батальйону Андрій Семчук разом із активним жіноцтвом району оплесками зустріли колядників із Молодкова і Гвозда.

АТО_Стрітенські-зустрічі

Не меншої уваги і поваги заслужила Марія Стефанишин. Родом вона із Камінного, але рідним селом уже вважає Парище. Має досвід союзянської роботи в Івано-Франківську, тому й зініціювала створення Парищенського осередку СУ у 2014 р. Естафету керівництва осередку прийняла Євдокія Костіна, а п. Марія продовжує співати у хорі братів Василіян. Свій вокальний і поетичний талант підтвердила виконанням колядки «Різдвяна ніч» та авторським віршем. Приєдналася до декламування Христинка Гладка – можливо, майбутня союзянка.

Щеміло серце від повстанських колядок Пнівських членкинь СУ під керівництвом дочки учасниці національно-визвольних змагань і матері бійця АТО Ірини Сороцької. Патріотичну хвилю піднесли пісні у виконанні талановитої Лесі Гайдаш із Гаврилівки. Після того, як хор СУ із Молодкова (керівник Уляна Боднарук) гаївками закликав весну, усі присутні мали змогу задати запитання присутнім нацгвардійцям. Ці мужні хлопці не тільки розповіли про реальні будні у зоні АТО, а й показали, які воєнні «подарунки» долетіли до них від агресора, військове спорядження, бойові прапори та подякували всім доброчинцям за допомогу.

Не випадково Надвірнянська бібліотека для юнацтва – місце проведення цієї зустрічі. Саме тут немало готували передач на передову з участю, зокрема, бібліотечних працівників Галини Ільків, Оксани Семенишин, Христини Вірсти.

Тепер знову виникає потреба у білих маскувальних сітках. Тому союзянки звертаються до краян приносити стару білу матерію, але не штучну, і долучитися до плетення сіток, які б оберігали наших військовослужбовців, а також теплі речі, закрутки, засоби гігієни тощо. Марафон допомоги не маємо права призупиняти, бо від нього залежить доля перемоги.

Орися СПІВАК «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!