Газета по-надвірнянськи
 

Із пасхальними смаколиками до сотенного «Кривоноса»

6 травня 2016, 12:07 | Рубрика: Духовність, краяни-повстанці Версія для друку Версія для друку 478 переглядів

У гості до сотенного УПА Мирослава Симчича (псевдо «Кривоніс»), який своєю героїчною відвагою є прикладом боротьби за вільну Українську Соборну Державу, завітали депутати обласної ради, голови обласної організації ВО «Свобода» Василь Попович та районної – Михайло Іваночко, бійці Національної Гвардії – голова райорганізації воїнів АТО Олег Туєшин та військовий лікар Віталій Цінурчин. Вони привітали легендарного сотенного від імені лідера партії Олега Тягнибока.

За горнятком чаю Мирослав Симчич поділився своїми спогадами боротьби з тодішнім московським окупантом, розповів про особливості повстанського життя, про пережите у радянських концтаборах, куди потрапляв неодноразово. Гості розповідали сотенному про події у державі, про війну, яка, на жаль, сьогодні триває на сході, поділилися своїми планами на майбутнє.

13062477_885230998265948_56

Мирослав Симчич, звертаючись до свободівців, сказав: «Я вважаю себе найщасливішою людиною на світі, що прожив таке життя! Не зважаючи на те, що більше 30-ти років просидів по тюрмах, борючись за волю нашої держави, я хоч трохи щось зробив для України. Мені дуже прикро, що ми так мало зробили і так багато залишили вам. Я ніколи не лягаю спати, не помолившись за вас, свободівців, за ваше здоров’я, вашу волю та успіх. Я прошу Бога, щоб простив нам та допоміг вам у ваших діяннях, дав вам сили та мужності довершити нашу спільну справу до кінця. Надіюсь та вірю у те, що ви закінчите в недовгому часі усе те, що ми почали, що Україна стане на ноги і буде сильною вільною державою», повідомляє прес-служба Надвірнянської райорганізації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!