Газета по-надвірнянськи
 

Наші обранці – п’яті в обласній спартакіаді серед депутатів місцевих рад

27 травня 2016, 12:30 | Рубрика: Політика, Спорт Версія для друку Версія для друку 584 переглядів

В Івано-Франківську провели п’яту обласну спартакіаду серед депутатів місцевих рад області у рамках другого етапу V Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення), селищних та сільських рад.

Розпочалася вона з урочистого виходу команд на футбольне поле, виконанням державного гімну та підняттям прапора. Відкрив спартакіаду голова обласної ради Олександр Сич: «Нас громада обирала як кращих із-посеред себе, кращих у прийнятті рішень, потрібних  для громади. Продемонструймо, що ми є кращі і в пропаганді здорового способу життя. Бажаю всім нам шляхетної боротьби, звитяги і перемоги!».

Обласна спартакіада тривала упродовж двох днів. За спортивну першість змагалися понад два десятки команд у п’яти видах спорту – футзалі, волейболі, шашках, шахах і настільному тенісі.

Депутати місцевих рад Надвірнянщини гідно виступили у всіх видах спорту. Молоді представники органів місцевого самоврядування показали хороший результат не тільки на політичній арені, а й на спортивних майданчиках.

За підсумками змагань Надвірнянська команда із результатом 369 очок зайняла п’яте загальнокомандне місце. Слід відзначити команду депутатів нашого району з шашок, яка посіла перше загальнокомандне місце, зокрема: депутатів Саджавської сільської ради Василя Іваночка та Надвірнянської міської ради Ірину Кащенко.

Загальнокомандних переможців нагородили на черговій сесії Івано-Франківської обласної ради. Із числа переможців у всіх видах спорту сформують збірну команду нашої області, яка представить Прикарпаття на п’ятій Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів різних рівнів у Чорноморську. Згідно з рішенням оргкомітету у випадку відмови переможця від участі у національних змаганнях до складу збірної увійдуть призери. Команди ігрових видів спорту з волейболу та футзалу формуватимуть також переможці, які зможуть підсилити гравцями з інших міст чи районів. Загалом на Одещину поїдуть 23 гравців-депутатів та двоє представників команди.

Інф. районної ради.

 

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!