Газета по-надвірнянськи
 

«Сила духу» потерпілих на виробництві

27 травня 2016, 12:21 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 524 переглядів

Минулого четверга відбулися відбірні змагання четвертої Всеукраїнської спартакіади праці «Сила духу» серед потерпілих на виробництві з армрестлінгу, гирьового спорту, бомбаскету, дартсу, настільного тенісу та шахів. Спартакіаду проводять щорічно з метою підтримки потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, це вагома складова реабілітації та залучення людей до активного суспільного життя.

Надвірнянщина представила команду з 11 людей, яка в підсумку завоювала друге загальнокомандне місце. Учасники продемонстрували свою спортивну підготовку, майстерність, розкрили нові таланти, повірили у власні сили та отримали позитивні емоції. У кожного з них своя непроста історія: за різних обставин сталося лихо, що призвело до інвалідності та змусило вже по-іншому будувати своє життя. Але це не зламало жодного з них, змусило виробити силу духу, волю до життя, знаходити і шляхи до виживання, і прагнення фізичної активності. І нехай вони не професіонали в спорті, але здібності більшості з них примушують поважати їх величезну жагу до життя.

Переможців та призерів нагородили грамотами і медалями, серед них і наші краяни: першою у дартсі стала Марія Божак, а в бомбаскеті – Тетяна Недзведська, другі місця в активі Романа Андрейчука (дартс) і Василя Дмитраша (армрестлінг), треті – Андрія Винничука (гирьовий спорт), Марії Типусяк (настільний теніс), Богдана Волощука (настільний теніс) та Івана Туранського (шахи). З перемогою команду привітали голова РДА Олександр Кеніз, його заступник Богдан Зеленчук, керівник апарату Микола Кравчук та   начальник управління соціального захисту населення РДА Ярослав Гундяк.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!