Газета по-надвірнянськи
 

У Ланчині вшанували борців за волю України

27 травня 2016, 12:31 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 524 переглядів

До Дня Героїв 23 травня надвірнянські свободівці разом з громадою селища Ланчин організували вшанування на могилі Борців за волю України.

Священики о. Василь Ткачук та о. Тарас Щербатюк відправили панахиду за полеглими вояками та іншими невинноубієнними, які стали жертвами людиноненависницької комуно-більшовицької тиранії та російської агресії. Всіх вони закликали до щирої молитви, щоб Господь дав нам розуміння хто ми є, для чого ми живемо на цій прекрасній землі, яка зветься Україна. Бог дарував нам землю, дав нам прекрасних, сильних та мужніх людей, Героїв, які не задумуючись над власною долею зі зброєю в руках ставали та стають сьогодні на захист своєї землі проти загарбників та агресорів.

Депутат обласної ради фракції ВО «Свобода» Михайло Іваночко нагадав, чому ми відзначаємо День Героїв у ці дні. – Саме в травні віддали життя за Волю України ідеолог українського націоналізму Микола Міхновський, командувач військ УНР Симон Петлюра, організатор і провідник ОУН Євген Коновалець. День Героїв запроваджений  і відзначається в травні для того, щоб ми пам’ятали жертовний Чин всіх наших Героїв, які боролися з імперськими зазіханнями наших ворогів за Незалежність Української Держави,  надихали та закликали українську націю ставати в повний зріст своєї величі.

Руками Москви нищать нашу землю сьогодні на сході України, де ведуть неоголошену війну проти нашої держави. Всі переконалися, що ніякі «Мінські домовленості» не зупинять окупанта, а покластися у цій війні можна тільки на свій народ, який і став міцною опорою для українського війська. Пам’ятаймо завжди про своє коріння, про свої традиції, про наших Героїв. Саме вони надихають нас та наших вояків на східному фронті на нову боротьбу. І допоки живе в нас пам’ять про героїчний дух, горітиме земля під ногами наших ворогів.

Громаду привітали жителі селища, бійці 80-ої аеромобільної бригади Роман Кузьмин та 128-ої окремої гірсько-піхотної  бригади Анатолій Рюхін. Вони сердечно подякували землякам та депутату Михайлу Іваночку за багаточисельну допомогу, яку їм доправляли на передову.

Учасники визвольних змагань, вояки Української Повстанської армії, Герої Небесної Сотні, серед яких наш земляк Герой України Василь Шеремет, тисячі вояків російсько-української війни на східному фронті, новітні Герої та послідовники тих українців, що споглядають на нас з Небес та бажають нам перемоги над ворогом.

Для нас, українців, сьогодні важливо пам’ятати своє минуле, але водночас і не забувати про майбутнє, адже від кожного із нас залежить доля України. Ми сильні, тому що ми вільні. Ми все здолаємо, повідомляє прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!