Газета по-надвірнянськи
 

Вагомі учнівські ужинки

27 травня 2016, 12:41 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 669 переглядів

IMG_0013

Уже сьогодні лунатиме останній дзвінок у шкільних гамірливих стінах, одинадцятикласників чекає непростий вибір професії та навчального закладу. Та перед цими турботами школярам випадають приємні миттєвості. Щирі слова вдячності учням, в яких за плечима вагомі олімпіадні здобутки, цієї середи під час свята обдарованої молоді, адресувало керівництво району та районні й обласні обранці. А дякувати є за що. Школярі Надвірнянщини здобули призові місця на ІІІ та IV етапах предметних олімпіад і турнірів, фінальних етапах інтернет-олімпіад, міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук та в багатьох інших освітніх змагах. Та кожна із цих перемог помножена на велику старанність, працьовитість, талант дітей і педагогів, які жертвують своїм особистим часом.

IMG_0004

Як і в минулі роки, найбільше досягнень в учнів Надвірнянського фізико-математичного ліцею. Мирослава-Олександра Сєрова, Діана Питлюк, Роксолана Лахва, Богдана Генюк, Іванна Іроденко сягнули вагомих здобутків на всеукраїнському рівні. Їм підкорилися призові місця на фінальному етапі конкурсу-захисту робіт МАН та IV етапі предметних та інтернет-олімпіад з фізики, економіки, історії, фінансової грамотності та інших. Ростуть і прагнуть до цих вершин й інші ліцеїсти, які домоглися перемог на обласному рівні: Олександр Паньків, Юрій Пилип’як, Юрій Ковтко, Адам Смеречук, Володимир Грицюк та багато інших. Цього б не відбулося без наполегливої праці вчителів Олега Ковальчука, Петра Романчука, Людмили Качали, Миколи Ілька, Галини Гурмак, Олександра Бакая, Івана Івановського, Ірини Матусевич, Зоряни Літвінас та інших талановитих педагогів, які працюють під керівництвом Антона Ревтюка.

IMG_0029

Значних успіхів протягом цього навчального року досягнули Вероніка Дубінська із Пнівської та Ірина Сідляр із Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Високий освітній рівень демонструють учні Переріслянської, Надвірнянських № 1, 3 та 4, Каміннецької, Парищенської, Чорнопотоківської, Пасічнянської загальноосвітніх шкіл, Ліснотарновицького НВК та Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату. Завдяки цим школярам про Надвірнянський район знають в області та в Україні. Ми пересвідчуємося, як високо піднята планка досягнень з року в рік тільки зростає.

IMG_0040

Свято обдарованих дітей уже більше десяти років організовує відділ освіти РДА. Його теперішній очільник депутат районної ради Степан Северилов відзначив неабияку старанність та працьовитість надвірнянських школярів, побажавши натхненних успіхів в навчанні, бо тільки через нього можна досягнути необхідних успіхів. Голови РДА Олександр Кеніз та районної ради Іван Гурмак подякували дітям та їхнім наставникам за щоденну працю та недоспані ночі, промовивши, що саме такі учні зможуть побудувати нову та економічно міцну Україну. До вітань доєднався і заступник керівника райдержадміністрації Богдан Зеленчук. Від районної влади обдарованих дітей на святі нагородили книжками, енциклопедіями, зокрема, ювілейним виданням творів Івана Франка (до 160-річчя з дня його народження), а також нововиданнями місцевих авторів – книгою «Дорога до себе» (вибрані твори) Ірини Яцури та «Лицарі Червоної Калини» Євгена Луціва.

IMG_9977

Іменні грошові сертифікати від Благодійного фонду Юрія Дерев`янка вже стали доброю традицією районного свята обдарованої молоді. Цьогоріч цю почесну місію виконали помічники народного депутата України Юрія Дерев’янка депутати обласної Ольга Федишина та районної рад Тетяна Пришляк. Вони відзначили високий освітній та професійний рівень учнів та вчителів, цьогорічним випускникам побажали подальших успіхів. – Ви є гордістю для нашого краю і, як ми бачимо, серед інших районів Івано-Франківщини Надвірнянщина має чи не найбільші і найвагоміші учнівські досягнення, – промовила Ольга Федишина.

IMG_9994

А нині останній дзвінок лунає, сповіщаючи школярам і освітянам про канікули, а випускникам – про вибір професії на все життя. Успіхів вам і нехай ваш вибір та дні стануть сонячними.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!