Газета по-надвірнянськи
 

До святих місць – усім класом

3 червня 2016, 13:44 | Рубрика: Духовність, Освіта Версія для друку Версія для друку 536 переглядів

У п`ятикласників Стримбівської ЗОШ І-ІІ ст. цей навчальний рік залишив прекрасні спогади, за які дуже вдячні класному керівникові Світлані Ткачук.

Учителька організувала спільні поїздки дітей із батьками до святих місць. З її ініціативи торік восени ми відвідали Гошівський монастир, звідки привезли чимало позитивних вражень. Довідалися, що цей паломницький центр входить до спільноти Марійських відпустових центрів таких як – Люрд чи Фатіма. Ясна Гора у Гошеві відома в Україні та за її межами завдяки чудотворній іконі Божої Матері, яка є у монастирському храмі. Також ми мали змогу схилити голови перед частинкою Чесного і Животворного Хреста Господнього, яка встановлена для почитання у каплиці Гробу Господнього. Приступивши до чудотворної ікони, кожен заносив свої молитви та прохання до Гошівської Божої Матері. Потім набрали цілющої води, придбали на згадку різні сувеніри і духовні речі. Із надією на вислухані молитви щасливі повернулися додому.

Стримба-Гошів

Протягом навчального року учні відчували себе під покровом Матінки Божої і згадували паломництво.

У травні, який є місяцем Пречистої, Світлана Миколаївна організувала поїздку до Зарваницького духов­ного центру. Зарваниця зустріла нас тепло. Ми взяли участь у Богослужінні, через ліс проходили Хресну Дорогу, відвідали унікальну дерев`яну церкву Різдва Пресвятої Богородиці, де навіть ікони вирізьблені з дерева. Особливе враження справила підземна церква, розташована у  нижній частині собору. Помолилися до чудотворної ікони Богородиці, набрали води з чудодійного джерела, а також ходили до купелі святої Анни з лікувальною водою.

Наприкінці кожен з нас писав своє прохання чи бажання і залишив скульптурі монаха, замурованого у капличці без дверей. Багато з нас писали, що хочуть ще повернутися у це Богом благословенне місце. Із нетерпінням очікуємо наступних паломницьких поїздок.

Із вдячністю

батьки та учні 5-го класу

Стримбівської ЗОШ І-ІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!