Газета по-надвірнянськи
 

Дитинства радісного мить цінуй

3 червня 2016, 13:59 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 884 переглядів

P5290937

Цьогорічне святкування розпочалося із ходи «За життя та збереження сім’ї» від майдану Т.Г. Шевченка до міської зони відпочинку імені Назарія Яремчука, де й відбулися основні заходи.

P5290938

У концертній програмі вдало поєдналися таланти дитячих художніх самодіяльних колективів із музичної школи та її філії в Тисменичанах, районного будинку культури та центру дитячої творчості. Бажаючі могли відвідати майстер-класи, чи не найбільше дітвори зібралося біля умільців із дитячої художньої школи, які, серед іншого, вчили виготовляти глиняні глечики, еколого-натуралістичного центру та станції юних техніків.

P5290951

А для майбутніх спортсменів, які прославлятимуть Надвірнянщину на різноманітних спортивних змагах, організували турніри із пляжного волейболу та міні-футболу і продемонстрували показові виступи із дзюдо, де серед інших виступили призери чемпіонатів України, Європи та світу Алла Бегеба, Михайло Свідрак та Сніжана Пліш. Надвірнянські пластуни всіх охочих вчили складати і розкладати намети, розпалювати багаття та готувати їжу на вогні, пригощали чаєм та кашою. Голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови РДА Богдан Зеленчук і Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович побажали дітворі насичених і цікавих канікул та набратися сил вже для нового навчального року.

Дударики

Тисменичани

Наш кор.

Світлини

Михайла Лукача.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!