Газета по-надвірнянськи
 

Останній дзвоник для першокурсників

24 червня 2016, 11:37 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 447 переглядів

Свято останнього дзвоника для студентів-першокурсників у Надвірнянському коледжі НТУ ознаменувало завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

– Упродовж навчального року, – зазначив директор коледжу, голова обласної ради вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Ростислав Нагорний, – наші першокурсники долучилися до джерел культури й духовності, старанно засвоїли закони природи, суспільства, скарби рідної мови та гуманістичні цінності; хвилюючі почуття переповнюють їхні серця, – адже взято першу сходинку на шляху здобуття професії. Керівник навчального закладу вручив грамоти студентам, які домоглися значних успіхів у навчанні, спорті та художній самодіяльності та викладачам, які підготували переможців та призерів обласних олімпіад із загальноосвітніх дисциплін.

Він вручив Золоту медаль студентці групи ІТ-21 Тетяні Остафійчук за відміннні успіхи у навчанні. Тетяна – переможець Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України», міжрегіонального конкурсу «Юніор-Бізнес 2», другого етапу конкурсу «Новітній інтелект України» у номінації «Освітні тренди». За призове місце у номінації «Прикладні дослідження» Х Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» удостоєний диплома викладач коледжу, кандидат історичних наук Євген Самборський.

Від імені батьків Галина Семанюк подякувала викладачам за навчання і виховання, відмітила, що свято останнього дзвоника – урочистий день не тільки для першокурсників, але й їхніх батьків, котрі разом зі своїми дітьми пройшли рік життя у коледжі, раділи їхнім успіхам та переймалися тимчасовими невдачами.

У виступі в. о. завідувача навчально-методичного центру загальноосвітньої підготовки Світлани Купчак прозвучали найкращі слова викладачам, котрі вклали у першокурсників душу, серце і знання, своєю любов’ю та невтомною працею допомогли пізнати світ, прищепили найвищі моральні цінності, заклали віру в себе, свої знання, здобутки і перемоги. Заступник голови студентської ради Андріана Мала закликала першокурсників завжди бути гідними звання студент Надвірнянського коледжу НТУ. Свято останнього дзвоника провела за власним сценарієм ведуча, заступник директора коледжу з виховної роботи Галина Савчинець.

Володимир СВЯГЛА,

викладач-методист коледжу,

член Національної спілки

журналістів України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!