Газета по-надвірнянськи
 

Про надання послуг із теплопостачання у м. Надвірна (ТзОВ «Альтернатива Інвест»)

3 червня 2016, 13:49 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 578 переглядів

Рішення сьомої сесії Надвірнянської міської ради сьомого скликання № 199-7/2016 від 26 травня ц. р.

Розглянувши клопотання ТзОВ «Альтернатива Інвест» про дострокове розірвання договорів оренди цілісних майнових комплексів опалювальних котелень, керуючись умовами зазначених договорів, рішенням міської ради від 19.06.2014 р. №1769-41/2014 «Про оптимізовану схему теплопостачання мікрорайону Руднєва та Ломоносова, ТзОВ «Альтернатива Інвест», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

  1. Розірвати з 26.05.2016 року за згодою сторін договори оренди нерухомого майна:

договір оренди цілісного майнового комплексу котельні на вул. Руднєва, 21»з» у м. Надвірна від 30.05.2011 р.;

договір оренди цілісного майнового комплексу котельні на вул. Данила Галицького,4 «а»  у м.Надвірна від 15.09.2011 р.;

договір оренди будівлі опалювальної котельні з обладнанням і теплотрасами на вул. Шевченка, 5 «б» у м.Надвірна від 25.09.2012 р.

2. Зобов’язати ТзОВ «Альтернатива Інвест» у належному стані повернути орендоване нерухоме майно цілісних майнових комплексів опалювальних котелень, про що скласти акти приймання-передачі.

3. Враховуючи п.1 цього рішення, рекомендувати:

Надвірнянській районній раді та Надвірнянській районній державній адміністрації вжити невідкладних заходів для забезпечення автономного теплопостачання бюджетних установ району, які розташовані у мікрорайонах на вул. Руднєва і на вул. Ломоносова, в яких надавачем послуг із теплопостачання було ТзОВ «Альтернатива Інвест».

НГВУ «Надвірнанафтогаз» вжити невідкладних заходів для забезпечення автономного теплопостачання адміністративного будинку та відомчих гуртожитків, що розташовані у мікрорайоні на вул. Руднєва.

4. Зобов’язати виконавчий комітет Надвірнянської міської ради забезпечити оперативний збір заяв і прийняття рішень щодо надання дозволів на влаштування індивідуального опалення у квартирах мешканців м. Надвірна, які проживають у мікрорайонах на вул. Руднєва та на вул. Ломоносова.

5. У зв’язку з тим, що житловий будинок на вул. Данила Галицького, 4 не газифікований,  зобов’язати КП «Надвірнянський житловик» представити на розгляд чергової сесії міської ради висновок щодо готовності системи електропостачання житлового будинку до встановлення додаткового навантаження на електромережу або розробити заходи зі збільшення потужності електроспоживання квартир даного будинку.

6. Виконавчому комітету Надвірнянської міської ради представити на розгляд чергової сесії міської ради напрацьований порядок забезпечення теплопостачанням одиноких громадян похилого віку, яких обслуговує Надвірнянський територіальний центр соціального обслуговування.

7. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації Надвірнянського району.

8. Про хід виконання даного рішення проінформувати на черговій сесії міської ради.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна (голова комісії М.Капак) та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології,  енергозбереження (голова комісії Б. Зеленчук).

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!