Газета по-надвірнянськи
 

Шануймося і добре маймося!

3 червня 2016, 14:01 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 541 переглядів

Цьогорічне професійне свято – День журналіста і свою 26-ту річницю колектив «Народної Волі» зустрічає в оновленому статусі, суть якого в тому, що орган влади – районна рада вийшла зі складу співзасновників. Редакція газети бере участь у першому етапі, тобто у 2016 році, реформування друкованих комунальних ЗМІ. Якраз цими днями на сайті Держкомтелерадіо з`явилася така інформація про включення нашої газети і редакції у Перелік реформованих ЗМІ, який є складовою частиною проекту відповідної постанови Кабміну.

«Народна Воля» працює в інформаційному полі Прикарпаття ось уже 26-й рік. Процес реформування покладає на кожного журналіста і технічного працівника редакції високу відповідальність, організованість і оперативність у роботі, потребу нової якості і стандарту публічного друкованого слова. З розумінням і реальною підтримкою мають віднестися у ці дні до «Народної Волі» наші дописувачі, передплатники і шанувальники, котрі, як справжні багаторічні друзі газети, повинні залишитися з «Народною Волею», доказуючи разом із нами, що газета є і буде, що вона живе і житиме у нашому краї, незважаючи на поодинокі «іронізаторські», подекуди зловтішні чутки, мовляв, подивимося що з того вийде.

Газета цінувала й цінуватиме тверезу, добротну, предметну думку і пропозицію, здорову конструктивну критику, які сприятимуть добробуту громади.

Вітаю із Днем журналіста колег-журналістів і працівників «Народної Волі» і ТРК «Надвірна», членів НСЖУ, наших позаштатних авторів. Дякую за співпрацю колективним партнерам, зокрема, працівникам Центру поштового зв`язку № 4.

Тримаймося, шануймося і добре маймося на нинішній ниві української журналістики!

Іван ГРИДЖУК,

редактор,

секретар Надвірнянської районної організації НСЖУ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!