Газета по-надвірнянськи
 

Шукати точку опори

10 червня 2016, 12:47 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 535 переглядів

У Надвірній стартував комплексний цикл семінарів «Психолог+і=Я»,  організований за підтримки голів районної ради Івана Гурмака та районного комітету профспілки працівників державних установ Богдана Вінтоняка, за сприяння НСОУ «ПЛАСТ» Станиця Надвірна, Молодіжної ради райкому профспілки працівників держустанов, ГО «Надвірнянський благодійний фонд оборони» і ресурсного центру «Фундація Провідник».

Мета – збагатити нашу громаду знаннями із психології, які можна практично застосувати у своєму житті, а також  пошук відповіді на питання як досягнути свободи, відповідальності й успіху? Обговорили поєднання даних елементів в єдину, практично діючу систему життєвих якостей. Психолог зі Львівщини Роман Зіненко свою розповідь спрямував на втілення цих принципів у життя тих сімей, котрі страждають від дії травматичних і стресових факторів навколишнього середовища та синдрому залежності. На семінарі запропонували програму навчання психологів, спрямовану на роботу з травмою, Львівського інституту психічного здоров’я. Шляхом створення професійного об’єднання та фокус-групи по роботі з травмою планують допомагати волонтерам, воїнам АТО та психологам відновлювати їхні життєві сили.

Працювали з ліцеїстами Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату, студентами Надвірнянського коледжу НТУ, психологами, пластунами Станиці Надвірна та активними волонтерами. Завідувач відділу соціального захисту та правової роботи обласного комітету профспілки працівників державних установ Василь Моцюк позитивно оцінив нашу роботу та побажав успіхів у здійсненні ідей та задумів. Прикро, що не всі громадські організації відгукнулися на наше запрошення, з гіркотою зауважив Назар Мамчук, економіст, голова молодіжної ради при райкомі профспілки держслужбовців, психолог-консультант.

Учасникам семінару від голови районної ради Івана Гурмака та голови ГО «Надвірнянський БФ оборони» Богдана Вінтоняка вручили сертифікати. У привітальному слові заступник голови районної ради Ігор Писклинець побажав учасникам завжди навчатися, бо життя – це постійний процес навчання і розвитку особистості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!