Газета по-надвірнянськи
 

Сьома сесія міської ради

3 червня 2016, 14:09 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 556 переглядів

Порядок денний сьомої сесії Надвірнянської міської ради сьомого скликання, яка відбулася у четвер, 26 травня ц. р., під орудою міського голови Зіновія Андрійовича, як завжди, об`ємний і різноплановий. До нього увійшло близько дев`яти десятків актуальних, співзвучних із сьогоденням питань.

Із першого питання про виконання міського бюджету за 2015 рік доповідала в. о. начальника управління бухгалтерського обліку та звітності Ольга Збіглей. За 2015 рік до міського бюджету надійшло понад 38 млн. грн.  від платежів і податків. Виконання планових показників загального фонду – 103,6 %, а спеціального – 113,7%. Надходження до бюджету розвитку склали більше півтора млн. грн. Із загального фонду до бюджету розвитку залучено майже 8 млн. грн.

Депутати взяли до відома інформацію про виконання дохідної та видаткової  частини минулорічного міського бюджету, а також підтримали інші питання, з яких доповідала начальник цього управління, зокрема: про спрямування коштів фонду охорони навколишнього природного середовища; про внесення змін про кошторисні  призначення міського бюджету; про передачу проектно-кошторисних документацій комунальним підприємствам міської ради; про безкоштовну передачу проектів землеустрою згідно з рішенням міської ради від 1 квітня ц. р. «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Рамішвілі (для учасників АТО) та комплектуючих матеріалів у райвідділ УДСНС в Івано-Франківській області; спрямування 5 тис. грн. субвенцій районного бюджету на потреби релігійної громади церкви Святого Володимира Великого та ін.

Перший заступник міського голови Олег Йосипенко доповідав про надання послуг із теплопостачання у м. Надвірна (ТзОВ «Альтернатива Інвест») та про фінансово-господарську діяльність КП «Надвірнашляхбуд» і виконання статутних завдань. За його поданням сесія внесла зміни у план соціально-економічного розвитку міста Надвірна на 2016 рік та декілька змін до попередніх рішень.

За пропозицією секретаря міської ради Тараса Пекарського, депутати доповнили регламент міської ради і змінили кошторисні призначення Програми мобілізаційних заходів у 2016 р., а також затвердили програму боротьби зі слимаками.

Заступник міського голови Василь Василенко доповідав із «транспортних» питань. Міські обранці затвердили персональний склад конкурсного комітету із визначення операторів паркування, умови проведення конкурсу на надання права з обладнання та утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів у м. Надвірна, а також погодились на заїзд автобуса Товмачик-Івано-Франківськ у центральну частину міста.

Сесія дала згоду на: виділення приміщення станиці Надвірнянського Пласту у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1; продовження терміну дії договору безоплатного користування напівпідвальним приміщенням на вул. Гетьмана Мазепи; виділення 3 тис. грн. на оплату послуг Івано-Франківської торгово-промислової палати щодо дослідження цін на матеріально-технічні ресурси й обладнання для проведення тендеру на закупівлю робіт на об`єкті «Нове будівництво полігону ТПВ і сміттєсортувальної лінії в урочищі «Чобіток» м. Надвірна». Депутати не переглянули умови аукціону щодо недіючої котельні на вул. Сірика.

Дали згоду на виділення коштів з міського бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста, прізвища яких озвучив керуючий справами виконкому міської ради Олег Антонюк. Затвердили Положення про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг розпорядниками бюджетних коштів, які виділяють з міського бюджету.

Значна частина сесійного порядку денного стосувалася блоку питань, з яких доповідали начальник відділу архітектури і містобудування Олександра Костирко та провідний спеціаліст землевпорядник Лілія Хлопан.

Завершили сесію інформацією про виконання попередніх депутатських запитів та  оголошенням нових.

Інформація

Надвірнянської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!