Газета по-надвірнянськи
 

Угода між Надвірнянщиною і Прудніцьким повітом

24 червня 2016, 11:50 | Рубрика: Влада, Україна Версія для друку Версія для друку 553 переглядів

Із 17 по 20 червня ц. р. у м. Пруднік (Польша) побувала офіційна делегація Надвірнянського району у складі голови районної держадміністрації Олександра Кеніза, голови районної ради Івана Гурмака, депутатів районної ради начальника відділу правового забезпечення виконавчого апарату районної ради Ігоря Білогана та начальника відділу освіти РДА Степана Северилова, а також керівників відділу молоді та спорту РДА Христини Богославець та управління фінансів РДА Михайла Обідняка, директора Прикарпатського військово-спортивного ліцею полковника Миколи Мартинюка та 16 ліцеїстів.

На урочистій сесії Ради Повіту Прудніка представники влади міст-районів-партнерів голова районної ради Іван Гурмак, голова РДА Олександр Кеніз та староста Прудніцького повіту Радослав Рошковський, віце-староста Кшиштоф Барвєнєц підписали угоду про співпрацю між Надвірнянським районом та Прудніцьким повітом. Директор ліцею Микола Мартинюк та директор школи Радомір Гайдецький у присутності своїх вихованців підписали угоду про співпрацю між Сільськогосподарською школою у м. Пруднік і Прикарпатським військово-спортивним ліцеєм-інтернатом, яка має застосування на невизначений час. Перша угода передбачає і надалі підтримувати та розвивати співпрацю у галузях освіти, економіки, охорони здоров’я, соціального захисту, громадянської безпеки, культури, спорту, туризму й адміністрації.

20160617_150437

Згідно з другою угодою сторони спільно домовилися про обмін молоді, пізнання та навчання історії держав, поширення здорового способу життя, обмін досвідом щодо організації спортивних змагань, культурних заходів, конкурсів. Важливим моментом є організація семінарів та конференцій, навчання молодіжних кадрів волонтерів, організаторів спортивних змагань. Є надія щодо спільного відпочинку шкільної молоді у навчальних та спортивних таборах. Ліцеїсти, команду яких супроводжував вихователь підполковник Руслан Грубальський, взяли участь у змаганнях зі стрільби та відвідали ХХІІ Фінал Всепольського Конкурсу Самоврядування підлітків «Велика Вісімка», у рамках якого учні та делегація відвідали сховище «Домбровка» (своєрідний музей побуту та старожитностей) у Прудніку, концерт реперів Мацея Крочака і Міхала Бучека, побували на горі Шерак (1351 м) і в печері на Шпічаку у прикордонному містечку Чеської Республіки.

20160620_094809

У неділю надвірнянці молились на Службі Божій в інтенції «Великої Вісімки» у костелі святого Юзефа, відвідали Замок у Мошній та Фарську стодолу у Бєджиховіцах.

Інф. районнoї ради і РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!