Газета по-надвірнянськи
 

Виконання рішень – під чітким контролем

17 червня 2016, 13:46 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 556 переглядів

13 червня ц. р. уже вдруге провели День контролю за виконанням рішень районної ради під керівництвом очільника представницької влади Надвірнянщини Івана Гурмака з участю його заступника Ігоря Писклинця.

Цього разу до порядку денного увійшли питання щодо виконання рішення районної ради від 18 лютого 2016 р. № 157-4/2016 «Про заходи на 2016-2017 роки з відзначення у районі державних, національних свят, вшанування пам`ятних дат національно-визвольної боротьби та видатних діячів культури і мистецтва», а також рішення від 5 листопада 2015 р. № 985-35/2015 «Про надання дозволу на харчування дітей учасників АТО та дітей переселенців із зони АТО-учнів загальноосвітніх навчальних закладів району». Обидва рішення на контролі постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров`я та національно-патріотичного виховання, яку очолює заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук. До її складу входять депутати Тарас Стасишин, Володимир Кухарчук, Володимир Черленюк та Михайло Дячук.

Голова районної ради Іван Гурмак нагадав, що Дні конт­ролю проводять згідно із його розпорядженням від 18 квітня ц. р., щоб удосконалити виконання сесійних рішень, за необхідності вносити корективи, враховуючи рекомендації і пропозиції під час розгляду їх на наступних сесіях.

Під час проведення цього Дня контролю напрацювали декілька пропозицій щодо першого питання. Заходи на 2016-2017 роки з відзначення у районі державних, національних свят, вшанування пам`ятних дат національно-визвольної боротьби та видатних діячів культури і мистецтва оприлюднені у «Народній Волі» від 4 березня ц. р. За три попередні місяці у них передбачені вшанування пам`яті Головного командира УПА Романа Шухевича, Митрополита Галицького та Архиєпископа Львівського УГКЦ Михайла Левицького, 70-их роковин проведення комуністичним режимом «псевдособору» у Львові з ліквідації УГКЦ; відзначення річниць Тараса Шевченка, Марійки Підгірянки, Юрія Шкрумеляка, 30-річчя Чорнобильської катастрофи та ін.

Більшість із цих заходів висвітлені у «Народній Волі», а на Дні контролю детально звітували про їх проведення начальники відділів РДА: культури – Олександр Зварчук та освіти – депутат райради Степан Северилов, співдоповідали начальники відділів РДА – інформаційно-аналітичного Надія Головінська та у справах молоді та спорту Христина Богославець. Після аргументованої дискусії щодо якості, значимості, масовості, організаційних моментів проведення кожного із цих заходів вирішили рекомендувати райдержадміністрації: забезпечити координацію роботи та взаємодію відділів культури, освіти, у справах молоді і спорту та інформаційно-аналітичного для покращення виконання рішення районної ради та залучення учнівської молоді для участі у заходах, які проводять у районі; щомісячно до 10 числа надавати у районну раду інформації про заплановані заходи на виконання рішення районної ради на наступний місяць та про проведені за минулий місяць; забезпечити анонсування запланованих заходів у районних ЗМІ та офіційному сайті РДА. Районні ЗМІ висвітлюватимуть проведення таких заходів.

Із другого питання доповідав начальник відділу освіти РДА, депутат Степан Северилов. Він запевнив, що рішення районної ради щодо харчування школярів-дітей учасників АТО та переселенців із зони АТО повністю виконують. Укладені відповідні угоди із підприємцями, які надають послуги із харчування дітей із розрахунку 9 грн. на добу на одного учня. Для цього із райбюджету виділено майже 200 тис. грн. Вичерпаний конфлікт у Делятинському НВК, де батькам учнів згаданої категорії виплатили компенсацію за ті дні, коли тривала затримка. Передбачені у районному бюджеті кошти – достатні для виконання цього рішення районної ради, спрогнозував керівник районної освітянської галузі. Його інформацію взяли до відома.

Інф. виконавчого апарату районної ради.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!