Газета по-надвірнянськи
 

Зверненням громадян – особливу увагу

24 червня 2016, 11:32 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 461 переглядів

Надвірнянська місцева прокуратура надає значної уваги своєчасному та повному розгляду звернень громадян, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Наказом Генерального прокурора України № 430 від 30.12.2015 «Про організацію діяльності органів прокуратури України з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації».

Керівництво та оперативні працівники здійснюють щоденний прийом громадян згідно з графіком, який розміщений на інформаційному стенді у приміщенні нашої прокуратури за адресою: м. Надвірна, майдан Шевченка, 39; тел. (03475) 2-91-78. Здійснюємо особистий прийом громадян також у приміщеннях Яремчанського, Богородчанського та Верховинського відділень.

Незважаючи на те, що Законом України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 р. органам прокуратури суттєво обмежено повноваження, продовжують надходити звернення від громадян з вимогою провести перевірку та внести подання тощо. На них даємо ґрунтовні роз’яснення або скеровуємо для розгляду за належністю. Упродовж 5 місяців 2016 р. до нашої місцевої прокуратури надійшло понад 250 звернень, з яких вирішено по суті 44, у т. ч. 6 задоволено. Більшість з них стосується питань здійснення досудового розслідування у кримінальних провадженнях, захисту прав дітей, земельних питань тощо.

На особистому прийомі керівник Надвірнянської місцевої прокуратури прийняв 19 громадян. По деяких зверненнях громадянам надано роз’яснення в усній формі, щодо вирішення спорів заявників скеровували в інші відомства.

Андрій НОВОСЕЛЬСЬКИЙ,

прокурор Надвірнянської місцевої прокуратури,

старший радник юстиції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!