Газета по-надвірнянськи
 

20-річчя священства

29 липня 2016, 13:05 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 605 переглядів

Із давніх-давен Храм Божий будують на найвищому місці у селі. Підноситься він своїми величними хрестами до неба, з’єднуючи його із землею, а людські душі з Богом, оберігаючи село та його жителів від усього злого.

Мальовниче село Верхній Майдан багате традиціями, поважними ґаздами, але найбільшою його окрасою є церква Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги, яка гостинно відкрила свої двері 24 липня для усіх парафіян та гостей села у день Храмового свята. Цього святкового літнього дня люди квапилися на Богослужіння, щоб у молитовній єдності прославити Господа разом зі священнослужителями, котрі прийняли запрошення на престольне свято. Богослужіння очолив віце-декан Надвірнянський о. Юрій Зеленчук, а співслужили йому отець-парох Михайло Федорів та вісім священиків із навколишніх парафій. Багато молоді та старших людей цього дня приступили до Сповіді та Святого Причастя. А ще серед присутніх було чимало немовлят і дітей, які немов маленькі ангелочки, прикрасили церкву і наповнили її душевною чистотою.

Але не тільки храмове свято об`єднало всіх у спільній молитві. 20 років тому липневого дня 1996 р. у старенькій церковці нашого села Спаситель світу благословив отця Михайла на проповідницьку путь, а правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії, владика Кир Павло Василик уділив Святу Тайну Священства, а заодно закладено перший камінь на будівництво цього величного храму. Нелегка ноша випала на плечі отця Михайла: щодень цегла та бетон, але спільно із громадою села та із Божою допомогою уже 10 років дзвінкоголосі дзвони скликають верхньомайданців до нової, просторої церкви. Отець Михайло ніколи не стомлюється проповідувати Божу науку.  Його молитви,  мудрі, повчальні, змістовні проповіді зцілюють душі, лікують зболені серця.

Ми дякуємо, Отче, Богу за те, що Ви у нас є. У ці дні прийміть щирі вітання від усієї громади с. Верхній Майдан із 20-річчям священства.

Хай труд Ваш на Господній ниві

Зерном родючим пророста.

Нехай всі зранені серця

Молитва Ваша зцілить і врятує.

А добре слово і наука без кінця

В душі народній Храм збудує.

Благословенні, отче, будьте небесами,

Господь Всевишній хай захистить від зла,

А ми всі щиро побажаєм нині

Вам многії і благії літа!

З повагою

вдячні парафіяни с. Верхній Майдан.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!