Газета по-надвірнянськи
 

«Долоньки доброти» прямують до малюків

22 липня 2016, 11:34 | Рубрика: Благодійність, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 487 переглядів

Благодійний фонд «Долоньки доброти» відвідав відділення молодшого дитинства Надвірнянської дитячої лікарні. Засновник цього фонду Роман Марцінковський ще кілька років тому і не припускав, що перейматиметься станом наших медичних закладів. Та хвороба сина Максима перевернула все з ніг на голову і примусила упритул подивитися на українську бідну й суперечливу медицину.

Завдяки щедрості та допомозі добрих і небайдужих людей здоров`я Максима пішло на покращення, а батьки вирішили, що не можна зупинятися на цьому шляху. Поруч чимало інших діток зі своїми долями, болями, надією. Кошти, які перевищили необхідну суму для лікування Максима, лягли в основу перших надходжень фонду. Надвірнянській дитячій лікарні передали ліки першої необхідності, системи для крапельниць та інгалятори на 16564 грн., які частково поповнили ургентний запас для маленьких пацієнтів. Завідувачу відділення Олегові Сєрову надзвичайно важливо, щоб такий великий район як Надвірнянський мав надійний медичний догляд для сотень малюків із найвіддаленіших його куточків. – До краще оснащеної обласної лікарні їхати ще добрих 40 кілометрів і це часто небезпечно для тих, котрі уже подолали 20 кілометрів для невідкладної допомоги у Надвірній, – розповідає Олег Сєров.

Ми застали серед пацієнтів двоє немовлят, які на черзі на опіку чи усиновлення. Малюки переживають той період, коли вони потрібні найбільше медикам, бо батьки уже відмовились, а держава ще не знайшла їм гідної заміни. Памперси, дитяче харчування, ліки, одяг – усе це приносять небайдужі люди. Окрім медикаментів, потрібні 2 холодильники та сучасні металопластикові вікна замість величезних старих і трухлявих, які подекуди неможливо, навіть, відкрити, бо розсипляться.

Мета нашого заходу – створення початкового ургентного запасу ліків, завдяки якому лікарі матимуть можливість негайно розпочати лікування дітей, подарувавши тим самим дорогоцінний час для порятунку дітей. А батькам це дасть трохи спокою та часу на пошуки ліків і медичних засобів. Просимо усіх батьків та благодійників поставитись із розумінням до цієї ідеї – якщо не поповнювати цей запас постійно – дуже швидко він вичерпається і ми повернемося до тих же проблем, які існують у нашій «безкоштовній» медицині.

Правління БФ «Долоньки доброти».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!