Газета по-надвірнянськи
 

Духовна поїздка до Львова

15 липня 2016, 12:10 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 458 переглядів

Згідно із планом роботи райкому профспілки працівників державних установ 2016 р. під орудою Богдана Вінтоняка провели семінари-навчання профспілкового активу, на яких загострили увагу на підвищенні зарплати та цінах на газ і комунальні послуги, про зниження доходів жителів і прожиткового рівня. Профспілки звернулися до уряду з вимогою забезпечити соціальний захист людей в умовах зростання цін і тарифів.

З метою розширення досвіду голів профспілки 10 червня організували поїздку до Львова. Молодіжна рада райкому профспілки, актив первинних профспілкових організацій, ветерани держустанов відвідали Собор Святого Юра, духовну семінарію, костел та інші пам`ятні місця. У Соборі помолилися до чудотворних ікон за мир і спокій у нашій країні. Відвідали також захоронення наших патріархів митрополита Андрея Шептицького, архиєпископа Йосипа Сліпого та інших владик.

профспілка-у-Львові

Усі поїздки до святих місць актив профспілки проводить з метою паломництва, де люди мають можливість запричаститися цілющими джерельними водами і залишити свої прохання у молитві. Хотілось би, щоб усі прохання і молитви почула влада, виконуючи Божу волю задля людей і ближнього свого. Дай, Боже, процвітання нашій державі, мудрості нашій владі, покращення життя українцям.

Учасники поїздки вдячні за її організацію профспілковим лідерам Богданові Вінтоняку та Назарові Мамчуку.

Роман ГЛОДАН.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!