Газета по-надвірнянськи
 

Є щось святе в словах – мій рідний край

22 липня 2016, 13:58 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 627 переглядів

Уже стало доброю традицією ланчинців 12 липня, на свято Петра і Павла, відзначати свято селища. Цього року ще й дата ювілейна – 775 років із часу заснування, хоча як село, Ланчин існував і раніше.

Про те, чим живе селище сьогодні та з вітальними словами звернулись до громади селищний голова Михайло Іванюк і депутат обласної ради Михайло Іваночко. Ведучі свята Орест Рогатинський та Андріана Романюк віншували громаду гарними словами,  вітали молоді сім`ї з попов­ненням у родині (протягом року народилось 27 маленьких ланчинців), віддали шану і  повагу найстаршим жителям, котрим сьогодні по 97 років – Меланії Білоус та Варварі Бідаш, а також батькам синів, котрі захищають наш спокій у зоні АТО. Веселого, святкового настрою додавали місцеві таланти – хореографічний колектив «Сонечко» (кер. Уляна Тимінська), вокалісти Наталя Яремчук, Марія Цюпак, Тетяна Саманюк, Валентина Палійчук, Андріана Романюк, Вікторія Гресько, Ірина Яремин, Світлана Небелюк, Роман і Володимир Малярчуки, Мартин Коновалюк, Уляна Романюк, Анна Саманюк, Ольга Балабан. Піднесено звучала патріотична поезія у виконанні Тетяни Дем`янців.

Уже не перший рік до підготовки та проведення свята селища чимало зусиль докладає колектив Ланчинської міської бібліотеки (Марія Попович, Любов Дімнич, Любов Косюк) та Народного дому (дир. Василь Цюрак). Автор сценарію цьогорічного свята (як і минулих також) та активний його організатор – завідувач бібліотеки Марія Попович, за що від імені селищного голови отримала грамоту. Бібліотека живе з громадою і для громади, виконуючи свою місію, є потрібною і затребуваною, сповідуючи девіз «Бібліотека – територія для громади».

Марта Кушнерчук,

провідний методист

Надвірнянської ЦРБ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!