Газета по-надвірнянськи
 

Грошові премії надвірнянським спортсменам

15 липня 2016, 12:39 | Рубрика: Благодійність, Спорт Версія для друку Версія для друку 627 переглядів

Представники БО «Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка» Ігор Шебунчак і Тетяна Кузик вручили сертифікати талановитим спортсменам, серед яких призери та переможці чемпіонатів світу, Європи та України, всеукраїнських та зональних змагань. Найвагоміших успіхів зуміли добитися Алла Бегеба та Іван Тимінський, які стали призерами чемпіонату Європи та перемогли в чемпіонаті України із дзюдо та самбо, підготував їх до змагань тренер Володимир Питлюк.

Серед нагороджених також: легкоатлети – Віталій Римарук, Володимир Журавський, самбісти та дзюдоїсти – Богдана Кепещук, Наталія Яремчук, Юрій Яремчук, Василь Яремчук, футболісти – Наталія Лукавська, Софія Івасик, Михайло Гулій, Мирослав Синяк, шашкісти – Олександр Коваль та Роман Залуцький і їхні наставники Ігор Бойчук, Володимир Питлюк, Іван Тимінський, Дмитро Білавич та Марія Коваль.

Представники Благодійного фонду передали вітання від народного депутата України Юрія Дерев’янка і партії «ВОЛЯ» та побажання подальших успіхів і міцного здоров’я. «Завдяки вашій невтомній праці у різних куточках світу майорить прапор України і звучить наш Гімн і про рідну Надвірну і Надвірнянщину знають, – промовив Ігор Шебунчак. – Ви – надія та майбутнє України і ми щиро вам вдячні за такі результати». Директор ДЮСШ відділу освіти РДА Ярослав Петрішак подякував за таку увагу до них і постійну допомогу благочинного фонду їхній школі: «Для нас зараз існує одна значна проблема – відсутність відповідної спортивної бази, якщо її вдасться добудувати, то наші здобутки стануть ще вагомішими».

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!