Газета по-надвірнянськи
 

Із «Вірою» – на Говерлу

8 липня 2016, 13:22 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 466 переглядів

Молодіжна християнська спільнота «Віра» із Лісної Тарновиці  зі своїм невтомним парохом о. Василем Нагорняком уже втретє підкорила найвищу вершину українських Карпат.

Він організував молодіжну християнську спільноту «Віра», члени якої є активними учасниками та ініціаторами багатьох юнацьких заходів освітнього, пізнавального, духовного та оздоровчого характеру – паломницькі поїздки, велопрощі, турніри, олімпіади, літні духовні табори, коляда.

Уже традиційним стало сходження на гору Говерла напередодні державних свят. Ранок 25 червня у с. Лісна Тарновиця розпочався із Божественної Літургії, після чого молодь вирушила на підкорення вершини. У барвисту стежину туристів на Говерлу ми влилися із двома стягами: синьо-жовтим та червоно-чорним. У боротьбі із втомою та спекою мужньо дісталися вершини. І тут за хмарами склали подяку Пресвятій Богородиці – Покровительці козаків, воїнів ОУН-УПА-АТО та Заступниці всього українського народу. Якщо молебень викликав захоплення і подив решти туристів, то до виконання Державного Гімну приєднались і вони.

Цього року до спільноти із Лісної Тарновиці долучилась молодь із Назавизова, Добротова, Івано-Франківська, Вінниці.  Сподіваємось, що й надалі коло прихильників здорового духовно багатого способу життя ставатиме більшим, бо саме така молодь здатна оздоровити наше хворе суспільство, підняти нашу державу на вершину світової цивілізації.

Галина ГРИДЖУК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!