Газета по-надвірнянськи
 

НГВУ «Надвірнанафтогаз»: презентація стратегії розвитку ПАТ «Укрнафта»

29 липня 2016, 13:03 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 971 переглядів

21 липня 2016 року НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» відвідав Джонатан Барнет Альберт Поппер – заступник Голови Правління ПАТ «Укрнафта», виконавчий віце-президент, який презентував надвірнянським нафтовикам стратегію розвитку ПАТ «Укрнафта» до 2025 року.

Під час презентації Джонатан Поппер зазначив, що сьогодні ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка Товариства у загальному видобутку нафти з газовим конденсатом в Україні у 2015 році складає 67,9%, а у загальному видобутку газу – 7,6%. Компанія володіє низкою спеціальних дозволів на видобування (промислову розробку родовищ) вуглеводнів та однією з найбільших в Україні мереж заправних станцій, що діють у більшості регіонів країни. На балансі ПАТ «Укрнафта» перебувають десятки бурових установок. Пан Поппер зупинився на основних позиціях стратегії, а саме: стабілізація (вирішення поточних проблем та стабілізація обсягу видобутку вуглеводнів); закріплення досягнутих результатів; зростання бізнесу. Наголос ставив на розробці власних резервів та інтеграції з нафтопереробкою. Як зазначив гість, для успішного втілення нової стратегії розвитку  необхідно подолати проблеми сьогодення, які вимагають вирішення питання зі сплатою боргу перед Державним бюджетом: оптимізації структури Компанії та підвищення ефективності її діяльності;  залучення коштів для фінансування стійкого довгострокового зростання.

фото-1

Втілення розробленої стратегії розвитку Товариства  внесе вагому частку в енергетичну незалежність України, а також забезпечить стійкість та привабливість галузі у цілому. У 2025 році Компанія планує видобувати 3 млн. тонн нафти в рік, що подвоїть обсяги її виробництва. Таким чинном зросте на  50%  видобуток газу. Видобування вуглеводнів збільшиться на базі наявних діючих та бурінні нових свердловин.

У результаті успішного впровадження нової стратегії відбудеться значний ріст грошового потоку від операційної діяльності; будуть сплачені борги перед Державним бюджетом України; ПАТ «Укрнафта» стане рівноправним гравцем на газовому ринку: газ продаватимуть напряму споживачеві; планують буріння нових нафтових та газових свердловин, і, як наслідок, нарощення обсягу видобутку вуглеводнів; створення вертикальної інтегрованої компанії, яка охоплюватиме весь процес (видобуток вуглеводнів, їх переробка, реалізація нафтопродуктів споживачам).

Нарада проходила у невимушеній атмосфері, під час якої Джонатан Поппер надав вичерпні відповіді на численні запитання працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз», подякував за увагу та вручив цінний подарунок переможцю фотоконкурсу «Укрнафта моїми очима», помічникові майстра житлово-ремонтної експлуатаційної дільниці Світлані Мальцевій за зайняте нею друге місце у номінації «Наші співробітники».

фото-2

У той же день заступник Голови Правління Джонатан Поппер провів окрему зустріч з начальником НГВУ Володимиром Чуприною, заступником начальника з фінансів Олесею Мушак та працівниками планово-економічного відділу. Тут же він детальніше ознайомив присутніх зі своїми робочими планами на найближчі кілька років та повідомив про зміну форми планування діяльності Товариства з однорічного на п’ятирічне та іншими проектами, які у майбутньому повинні реалізувати. Отже, ПАТ «Укрнафта», і в його структурі НГВУ «Надвірнанафтогаз» чекають якісні зміни, які завдяки наполегливій та натхненній праці призведуть до кращих результатів як в економічному, так і в соціальному розвитку підприємства та Надвірнянського району.

фото-3

Наступним об’єктом відвідин НГВУ «Надвірнанафтогаз» високим гостем став навчально-курсовий комбінат та Музей нафтопромислів Галичини. З великою цікавістю він оглядав експозицію Музею, особливо привабили його інтерактивні експонати, які наочно демонструють принцип дії нафтового обладнання, долучився до виковування пам’ятної монети. Джонатан Поппер у Книзі відгуків занотував своє захоплення побаченим та побажав подальшого процвітання одному з найцікавіших місць Надвірнянщини.

Лариса ПУШКАР,

начальник

планово-економічного відділу НГВУ

«Надвірнанафтогаз».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!