Газета по-надвірнянськи
 

Нові висоти надвірнянських стрибунів-лижників

29 липня 2016, 12:51 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 484 переглядів

Незважаючи на те, що Надвірнянська  ДЮСШ  ФСТ «Україна»  із січня 2016 р. перестала  існувати, її вихованці, представляючи Ворохтянську обласну ДЮСШ, показують пристойні  результати зі стрибків на лижах із трампліну і лижного  двоборства.

На чемпіонаті України зі стрибків на лижах із трампліну 18-19 червня у м. Кременці Тернопільської області учень Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Олександр Бевзюк виборов бронзову медаль, а 16-17 липня у Ворохті на Всеукраїнських змаганнях «Турне двох трамплінів» він став срібним призером, Богдан Головчук (Надвірнянський ліцей) – бронзовим,  а Богдан Микитюк (Надвірнянська ЗОШ № 2) – переможцем із лижного двоборства.

Усі вони нагороджені дипломами та цінними подарунками Мінмолодьспорту України.

Олексій КАТАМАН,

тренер збірної команди

Івано-Франківської області.

Від редакції. Як уточнили у відділі освіти РДА, на його баланс передано трампліни колишньої Надвірнянської  ДЮСШ  ФСТ «Україна» у мікрорайоні міської зони відпочинку в Надвірній. Безпосередньо керівництво секцією зимових видів спорту, зокрема, стрибків із трампліна здійснює дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти РДА, колектив якої очолює Ярослав Петрішак. Тому про жодне припинення занять учнів у Надвірній цим видом спорту не може бути мови.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!