Газета по-надвірнянськи
 

Новий імпульс патріотичного виховання молоді

8 липня 2016, 13:42 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 460 переглядів

Такий новий імпульс покликаний надати комунальний заклад «Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді» районної ради, якщо сесія затвердить рішення про реорганізацію нинішнього райцентру дитячої творчості, зміну найменування юридичної особи та нову редакцію Статуту.

І на Дні депутата, і на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров`я та національно-патріотичного виховання її голова, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук обгрунтував причини і мету реорганізації – зберегти заклад і надати йому «друге дихання». Реорганізація – перший необхідний крок і початок системної роботи центру, структурними підрозділами якого повинні стати відділи, світлиці, оздоровчі і профільні табори та ін. Передбачена робота мережі гуртків, організацій у т. ч. і пластової (детальніше у публікації на стор. 4).

Комісія у складі Тараса Стасишина, Володимира Кухарчука та Михайла Дячука внесла декілька технічних правок і рекомендує сесії підтримати проект рішення.

Розглянули також звернення делятинських педагогів і пропонують вишукати можливості, щоб не зменшувати доплати учителям, у т. ч. за престижність праці. Взяли до відома обласні освітянські програми.

Пропонують також врахувати фінансові потреби працівників галузі культури району.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!