Газета по-надвірнянськи
 

Оформіть трудову угоду

15 липня 2016, 12:30 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 434 переглядів

Частина роботодавців вважає за краще ухилятися від сплати податків, а тому часто пропонує роботу найманим працівникам без оформлення  трудових відносин.

Шановні краяни! Наймаючись на роботу, подбайте про своє майбутнє, не піддавайтеся на переваги тимчасових зручностей в одержанні заробітної плати у так званому «конверті». Пообіцявши таку зарплату, роботодавець не бере на себе ніяких зобов’язань, а навпаки, може не виплатити її взагалі. Закон не зможе захистити ваші інтереси. Про випадки виплати заробітної плати «в конверті» та відмови роботодавця оформити трудові відносини належним чином, повідомляйте Надвірнянську оДПІ.

Графік виїзного прийому громадян

посадовими особами Надвірнянської оДПІ на III квартал

Гнатюк Василь Петрович, начальник Надвірнянської оДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області: Бистрицька сільська рада – 8 вересня із 10-ї до 12-ї год.

Нагорняк Богдан Ярославович, перший заступник начальника: Ланчинська селищна рада – 12 серпня із 10-ї до 12-ї год.; Верхньомайданська сільська рада – 21 вересня із 11-ї до 13-ї год.

Пліщук Оксана Миколаївна, заступник начальника: Гаврилівська сільська рада – 25 липня із 11-ї до 13-ї год; Білоославська сільська рада – 26 серпня із 10-ї до 12-ї год.

Надвірнянська оДПІ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!