Газета по-надвірнянськи
 

Оновлення РЕНЦу

29 липня 2016, 13:07 | Рубрика: Благодійність, Освіта Версія для друку Версія для друку 516 переглядів

У районному еколого-натуралістичному центрі на різноманітних гуртках навчаються понад 1000 дітей. – Ми їх намагаємося виховувати у дусі любові до природи, прищеплювати розуміння екологічних проблем, – відзначає директор РЕНЦ Лариса Андрусяк. – Одним із найважливіших на цьому етапі є формування у дитячій свідомості дбайливого ставлення до лісів, річок, тварин та птахів.

Щоб виконувати такі важливі завдання, необхідне обладнання та приміщення з нормальними умовами. Та, на превеликий жаль, будинок, у якому розміщується центр, зазнав ударів водяної стихії у 2010-му. – Нам подали руку допомогу представники БО «Благодійний фонд Юрія Дерев’янка», завдяки їм ми поміняли санвузли, поставили двері між кабінетами. А цьогоріч БФ посприяв у придбанні будматеріалів для ремонту одного кабінету, – розповідає Лариса Андрусяк. Загальна сума допомоги склала більше шести тисяч гривень.

Директор РЕНЦу відзначає, що, передусім, треба подбати про приміщення, щоб дітям було зручно вчитися, а керівникам гуртків – працювати. Представник Благодійного фонду Ігор Шебунчак зазначив, що така співпраця й надалі триватиме, бо треба турбуватися про дітей і дати їм змогу розвинути своє хобі чи талант.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!