Газета по-надвірнянськи
 

Перевірте торговельні ваги

8 липня 2016, 13:17 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 438 переглядів

Пунктом 11 «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», затверджених постановою КМУ від 15 червня 2006 р. № 833, передбачено, що засоби вимірювальної техніки, які використовують у торговельній діяльності, повинні бути у справному стані, мати повірочне клеймо та проходити періодичну повірку в установленому законом порядку. Періодичність повірки ваговимірювальної техніки – 1 раз на 12 місяців.

Зараз більшість ваговимірювальної техніки, яку використовують на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства району, не охоплено повіркою, а тому не повинні допускати до експлуатації. Використання несертифікованих ваг під час торговельно-комерційних операцій та розрахунків між покупцями і продавцями є порушенням вимог законодавства України.

Тому просимо суб’єктів господарювання, які у своїй діяльності використовують ваговимірювальну техніку, звернутись до ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» (76007, м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 127; тел. (03422) 3-02-00; 6-68-84) для її повірок.

Управління економічного

розвитку і торгівлі РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!