Газета по-надвірнянськи
 

Поповнюйте лави військовиків-контрактників

15 липня 2016, 12:54 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 922 переглядів

До відома громадян Надвірнянщини, які бажають проходити військову службу за конт­рактом на посадах рядового та сержантського складу

Надвірнянський районний військовий комісаріат продовжує відбір кандидатів на проходження військової служби за контрактом.

Набір проводять практично за всіма групами військово-облікових спеціальностей: розвідники, зв’язківці, стрільці, водії, спеціалісти медичної служби, навідники, спеціалісти фінансової служби та ін. Грошове щомісячне забезпечення – від 7000 грн.

У разі обрання контрактної служби Ви не просто отримуєте престижний статус військовослужбовця, а й ряд переваг, серед яких: стабільний заробіток, пільги та високі соціальні гарантії, безкоштовне медичне обслуговування для себе та членів своєї сім’ї, реальні можливості для професійного зростання, можливість безкоштовного навчання у навчальних закладах Міністерства оборони України.

За детальнішою інформацією звертайтесь у Надвірнянський райвійськкомат за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96; тел. (03475) 2-25-37; 067-910-22-47; 050-914-55-41.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!