Газета по-надвірнянськи
 

Про встановлення ставок земельного податку

8 липня 2016, 13:31 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 448 переглядів

Рішення восьмої сесії Надвірнянської міської ради сьомого скликання від 6 липня 2016 р. № 252-8/2016

З метою встановлення  ставок земельного податку на території м. Надвірна та збільшення дохідної частини міського  бюджету, що сприятиме стійкому соціально-економічному розвитку міста, відповідно до ст. 274 Податкового кодексу України, Закону та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Встановити із 1 січня 2017 року на території міста Надвірна наступні ставки земельного податку:

1.1 ставка податку за  земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (що перебувають у власності юридичних та фізичних осіб), встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної  грошової оцінки, крім випадків визначених у підпункті 1.2;

1.2 ставка земельного податку за земельні ділянки, які зайняті житловим фондом (багатоквартирні та індивідуальні житлові будинки) встановлюється у розмірі 0,03 відсотки від нормативної грошової оцінки.

1.3 ставка податку за  земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, які перебувають у постійному користуванні суб`єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), встановлюється у розмірі 1,5 відсотка від їх нормативної  грошової оцінки.

2. Рішення вступає в дію із 1 січня 2017 року.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 30.06.2015 року № 2301-51/2015 «Про встановлення ставок земельного податку» із 01.01.2017 року.

4. Апарату міської ради оприлюднити дане рішення у газеті «Народна Воля» та на офіційному сайті міської ради.

5. Дане рішення направити для виконання в ДФС в Надвірнянському районі.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна (голова комісії М. Капак).

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!