Газета по-надвірнянськи
 

Школярі у Битківчику вивчають англійську мову

8 липня 2016, 13:26 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 412 переглядів

Для цього сформовано 4 групи дітей (усього понад півсотні), які вивчатимуть англійську мову на заняттях у Битківській ЗОШ І ст. (Битківчик). Це стало можливим завдяки виграному гранту колишнім педагогом із Биткова Михайлом Ломпасом.

Він переміг у конкурсі грантів, оголошених Посольством США в Україні, серед яких одна з тем – вивчення англійської мови для учнів. Характерно, що такі заняття проводитимуть у Рік англійської мови в Україні, проголошеному Президентом України Петром Порошенком. Девіз цієї школи – «Щасливі в знаннях».

Заняття з юними битківчанами із 1 липня цього року до 1 червня наступного проводитимуть наші краяни – студенти факультету іноземних мов (спеціалізація «Англійська мова») Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. У літню пору школа працюватиме двічі на тиждень, а із 1 вересня – за програмою суботньої школи. Програму реалізують за фінансової підтримки Посольства США в Україні (розмір гранту – 3,5 тис. американських доларів). За ці кошти передбачено закупити два комп`ютери, два проектори, навчальну літературу та оплату вчителів тощо. Цю ідею схвально сприйняли як учні молодших класів, так і їхні батьки гірського селища. Проведення занять погоджено з дирекцією школи на чолі з Оксаною Кричовською та керівництвом відділу освіти РДА (Степан Северилов), які безкоштовно виділили приміщення для занять і сприятимуть їх успішному проведенню. Методика викладання – майже на 80 відсотків у формі ігор на свіжому повітрі та із застосуванням інших нестандартних форм і цим самим помітно відрізнятиметься від чинної методики викладання англійської мови у школах.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!