Газета по-надвірнянськи
 

Сьома сесія районної ради

15 липня 2016, 12:55 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 541 переглядів

Із участю 30 депутатів із 36 обраних працювала 14 липня сьома сесія районної ради, яку вів її голова Іван Гурмак. Він нагадав про важливі державні дати, зокрема, 20-ту річницю Конституції, яку Україна святкувала 28 червня, а 16 липня відзначатимемо 26-ту річницю з дня прийняття Декларації про державний суверенітет України. Голова районної ради передав вітання із днем народження депутатам ради, сільським і селищним головам, керівникам підприємств, установ, організацій, які відзначали і відзначатимуть його у липні.

Після Дня депутата 6 липня та засідань постійних депутатських комісій 6 і 8 липня, а також на засіданні Президії 11 липня депутати, керівництво ради, постійних депутатських комісій і фракцій обговорили порядок денний сесії. Під час засідання президії також заслухали звернення Битківського селищного голови Василя Вінтоняка щодо виділення коштів для укріплення берегів річки задля уникнення повені.

Важливим питанням стало внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2016 рік», про що поінформував на сесії начальник управління фінансів РДА Михайло Обідняк.

Депутати одноголосно підтримали звернення районної ради до урядових і галузевих виробничих чинників щодо критичного стану з непродов­женням ліцензії на експлуатацію Битків-Бабченського родовища, що уже майже рік створює несприятливу фінансову і соціальну ситуацію для майже двох сотень працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз». Про це доповів заступник голови районної ради Ігор Писклинець. Додаткову інформацію подав заступник начальника цього підприємства Роман Струтинський, який зазначив, що є відповідне рішення столичного суду щодо неправомірних дій керівництва Держгеонадра із непродовженням ліцензії, однак зараз судово-апеляційні митарства тривають. Тому цілком логічно, що депутати районної ради підтримують колектив надвірнянських нафтогазовидобувників і водночас серйозно ставляться до проблеми наповнення дохідної частини районного бюджету.

Заступник голови РДА Богдан Зеленчук проінформував про виконання депутатських запитів і звернень.

У полі зору депутатів також підтримка відповідних звернень Надвірнянської міської та Коломийської районної рад, що стосуються важливих питань фінансової, податкової та тарифної політики, проблем енергозабезпечення та ін.

Сесія обговорила та прий­няла рішення з майже чотирьох десятків важливих народногосподарських питань життєдіяльності району.

Ширше – у наступному числі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!