Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній – «лежачі поліцейські»

29 липня 2016, 12:56 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,323 переглядів

Враховуючи те, що на вул. Мазепи у Надвірній спостерігається інтенсивний рух автотранспорту та розміщені Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ДНЗ «Сніжинка» і Надвірнянська музична школа, з метою забезпечення безпечного руху пасажирів, а особ­ливо дітей, міський голова Зіновій Андрійович зініціював встановити на проїжджій частини вулиці обмежувачі руху.

У рамках реалізації обласного  конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування нещодавно на вул. Мазепи силами КП «Надвірнакомунсервіс» встановили 2 обмежувачі швидкості автомобілів, так звані «лежачі поліцейські». Їх встановлюють поблизу дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими перехрестями.

До Надвірнянської міської ради неодноразово звертались і жителі приватного сектору із проханням встановити обмежувачі швидкості, особливо на тих дорогах і вулицях, де проведено ремонт асфальтного покриття, у зв’язку з чим збільшилась інтенсивність руху транспортних засобів. Згідно із рішенням виконавчого комітету Надвірнянської міської ради для безпечного руху пасажирів та збереження асфальтного покриття встановлені по 2 «лежачі поліцейські» на вулицях Володимира Великого, Січових Стрільців, М. Черемшини та один на Княгині Ольги. Найближчим часом міська рада запланувала встановити такі обмежувачі швидкості і на вулицях Федьковича, Річна, Дорошенка,  Франка (зі сторони Мазепи) та ін.

У місті активно триває будівництво тротуарів (мощення бруківкою), зокрема, на перехрестях вулиць І. Франка-Княгині Ольги та В. Великого-Котляревського. На цих перехрестях також посилений рух транспорту, тому вирішено відділити проїжджу частину від тротуарів та встановити огороджувальні конструкції (турнікети) для безпеки жителів міста, особливо дітей, оскільки біля одного з перехресть розміщена Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!