Газета по-надвірнянськи
 

В інтересах громади Надвірної

15 липня 2016, 12:50 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 516 переглядів

У середу, 6 липня, під час засідання восьмої сесії міської ради під керівництвом міського голови Зіновія Андрійовича обговорили важливі питання щодо життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо.

Розпочали засідання із вшанування пам’яті Героїв України, котрі віддали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України. Зокрема, Зіновій Андрійович згадав Голову Проводу ОУН Євгена Коновальця (14 червня ц. р. минуло 125 років від дня його народження), героїв Надвірнянщини, котрі боролись за незалежність України у лавах Січових Стрільців, членів ОУН, вояків УПА, Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО й оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими  Героями України.

Упродовж пленарного засідання розглянули 63 питання.

Міський голова Зіновій Андрійович звернувся з проханням відстояти інтереси місцевого самоврядування та вжити заходів щодо неприйняття законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо розподілу акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, які використовують як компоненти мотор­них палив, палива моторного альтернативного)» (№ 4495 від 21.04.2016). Цим законопроектом пропонують 30% акцизного податку, що сьогодні надходить виключно до бюджетів сіл, селищ та міст, перенаправити до обласних бюджетів із цивільним використанням цих коштів на проведення ремонтів доріг державної власності. Прийняття цього законопроекту є неприпустимим, оскільки суперечить усім принципам децентралізації і може призвести до розбалансування бюджетів міст, сіл, селищ та об’єднаних територіальних громад. Це звернення депутати міської ради підтримали одноголосно.

Також одностайно проголосували за звернення Надвірнянської міської ради щодо прискорення розгляду та прийняття проекту Закону України «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель».

Прийняли позитивні рішення із питань, з яких доповідала в. о. начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей. Зокрема, затвердили виконання дохідної частини міського бюджету за 6 місяців 2016 року, уточнення дохідної та видаткової частини міського бюджету на 2016 рік та внесли зміни у кошторисні призначення міського бюджету.

Заслухали інформацію першого заступника міського голови Олега Йосипенка щодо внесення змін у план соціально-економічного розвитку міста Надвірна на 2016 рік та  уточнення видаткової частини міського бюджету на 2016 рік, з яких також прийняли позитивні рішення. Затверджено План роботи міської ради на ІІ півріччя  та Програму охорони навколишнього природного середовища у м.Надвірна на 2016-2020 роки.

Депутати проголосували і за питання, про які доповідав заступник міського голови Василь Василенко. Зокрема, підтримали звернення до підприємств ПАТ «Прикарпаттяобленерго», ПАТ «Івано-Франківськгаз» та ПАТ «Укртелеком» щодо оформлення правовстановлюючих документів на користування землею під об’єктами та спорудами, які належать цим підприємствам та здійснення плати за землю.

Затвердили перелік об’єктів нерухомості комунального майна, яке передаватимуть в оренду на конкурсній основі. Керуючий справами міської ради Олег Антонюк доповів про виділення коштів із бюджету міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги, зокрема, вирішили виділити 16250 грн. матеріальної допомоги 5 учасникам АТО.

Відповідно  до ст. 274 Податкового кодексу України, Закону України від 28.12.2014 р. №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» депутати змінили ставки за  земельні ділянки, на які проведено нормативну грошову оцінку, які перебувають у постійному користуванні суб`єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).

Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, про які доповідала спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан; а також рішення з питань про надання дозволу на розробку та затвердження проекту детального плану території, надання згоди на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, про які доповідала начальник відділу архітектури і містобудування Олександра Костирко.

Завершили сесію звітом про виконання та оголошенням депутатських запитів і звернень.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!