Газета по-надвірнянськи
 

Якісні послуги і післястихійні відновлення

29 липня 2016, 13:09 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 513 переглядів

Заступник голови ОДА Ігор Пасічняк під час перебування у Надвірнянському районі разом із керівництвом районної ради та райдержадміністрації взяв участь у відкритті Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, відвідав центр надання адміністративних послуг та Фитківську ЗОШ І-ІІІ ст., яку сильно пошкодила стихія 20 червня.

Під час візиту у ЦНАП виконуюча обов’язки начальника цього підрозділу РДА Мар’яна Мацько розповіла, що основними завданнями в їхній роботі є організація надання адміністративних послуг у найкоротший термін, спрощення самої процедури і покращення якості.  – Ми надаємо 65 адмінпослуг, за минулий рік до нас звернулися 15450 осіб, за шість місяців цього року – 6796, за червень – 1132. Ігор Пасічняк та голова РДА Олександр Кеніз із заступником Богданом Зеленчуком відзначили високу професійність державних реєстраторів та побажали їм подальших успіхів у роботі,  зазначивши, що основним вектором державної політики є наближення послуг до людей і робота ЦНАПів спрямована саме на це. До роботи ЦНАПу залучені такі суб’єкти надання адміністративних послуг: Держгеокадастр, відділ будівництва, архітектури, містобудування та містобудівного кадастру РДА, управління соціального захисту населення РДА, райвідділ УДСНС в області, Держпродспоживслужба, міграційна служба, управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в області, відділ містобудування та архітектури міської ради, обласне управління юстиції та інші. – Тепер надвірнянцям не треба вистоювати у чергах у цих установах, а звернутися до нас – подати потрібні документи згідно з інформаційною карткою й у визначений згідно із законом час забрати готову документацію, – зазначає Мар’яна Мацько. – Ми тепер працюємо у приміщенні оДПІ у Надвірнянському районі: із понеділка по суботу – із 8-ї до 15-ї год.; у четвер – із 13-ї до 20-ї год.

IMG_0678

Заступник очільника ОДА також ознайомився із ходом відновлення покрівлі на Фитківській ЗОШ І-ІІІ ст., яка зазнала значного удару стихії 20 червня цього року. Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз і начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Степан Северилов зазначили, що після значного стихійного лиха у найкоротші терміни виготовили проектно-кошторисну документацію, затягнули плівкою і буквально за тиждень навчальний заклад накрили. Залишилося ще встановити ринви і снігозатримувачі. Загальна вартість робіт складає більше 194 тис. грн. Ігор Пасічняк запевнив, що необхідне фінансування для подолання наслідків стихії в обласному бюджеті передбачено. У Фитькові відновили перекриття і на дошкільному навчальному закладів, і фельдшерсько-акушерському пункті, а щодо приватних будинків – районні депутати передбачили з райбюджету допомогу по 10 тис. грн. для власників будинків, у котрих пошкоджено більше половини даху.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!